تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۵ کد مطلب 50263

اعتراف ونگر درباره چلسی

سرمربی آرسنال اعتراف کرد که چلسی قهرمان این فصل رقابت‌های لیگ جزیره است اما تیمش می خواهد به روند پیروزی‌های پیاپی خود ادامه دهد.

به گزارش سرویس ورزشی میدان ۷۲ پیروزی چلسی در دقایق پایانی برابر کوئیینز پارک رنجرز باعث شده تا آرسن ونگر از قهرمانی در فصل جاری لیگ جزیره ناامید شود و چلسی را از همین الان قهرمان بداند.

شاگردان مورینیو با این پیروزی ۷۳ امتیاز شدند و با هفت امتیاز اختلاف نسبت به آرسنال و یک بازی کمتر نسبت به این تیم در صدر جدول رده بندی قرار دارند. این در حالی است که تا پایان لیگ تنها شش هفته باقیمانده است.

آرسن ونگر سرمربی آرسنال که تیمش نزدیک‌ترین تعقیب کننده چلسی است اعتراف کرد که چلسی از همین الان قهرمان است.

او گفت: تیم صدرنشین در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و باید از همین الان این تیم را قهرمان دانست. اختلاف چلسی با دیگر تیم ها زیاد است. دیگر الان همه چیز دست این تیم است و کاری از دست ما برنمی‌آید.

او ادامه داد: درست است که چلسی در شرایط خوبی قرار دارد اما ما دست از تلاش برنمی‌داریم و می‌خواهیم به روند خوب خود ادامه دهیم. آرسنال در ۱۸ بازی اخیر خود ۱۶ بار به پیروزی رسیده است که این نتیجه بسیار خوبی است و نشان می‌دهد که تیم ما در چه شرایط خوبی قرار دارد. باید ببینم که در آینده چه اتفاقی می افتد. نهایت تلاش خود را برای پیروز شدن انجام می‌دهیم. نباید فراموش کنیم که منچستر یونایتد و منچستر سیتی در تعقیب ما هستند و نباید اجازه دهیم به ما برسند.

ونگر در پایان سخنان خود گفت: به نیمه نهایی جام حذفی راه یافته‌ایم و می‌خواهیم جام قهرمانی را در این رقابت‌ها بالای سر بریم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: