تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ - ۱۹:۱۸ کد مطلب 50413

پوستر از رادیو و تلویزیون هم اثرگذارتر است

هنرمند گرافیست گفت: اثر گذاری انتقال مفاهیم و اندیشه از طریق پوستر به مراتب بالاتر از رادیو و تلویزیون است.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از ایرنا ،محمد خزایی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی ایرنا اظهار داشت: برخلاف رادیو و تلویزیون و روزنامه که مردم باید آن ها را انتخاب کنند، مردم پوسترها و بنرهایی که در سطح شهر نصب می شوند انتخاب نمی کنند و ناخود آگاه این تصاویر در ذهن آنان نقش می بندد و این شکل ها به صورت یک پیام تصویری بلافاصله در بیننده اثر می گذارد.

وی که در نمایشگاه پوستر هنر انقلاب اسلامی شرکت کرده است افزود: سعی کرده ام از عناصر و فرم های هنر ایران در آثارم استفاده کنم و به نوعی هویت ایرانی را در این آثار نشان دهم.

نمایشگاه پوستر روز هنر انقلاب اسلامی هم زمان با مراسم بزرگداشت روز هنر انقلاب در حوزه هنری، در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح شده و تا ۳۰ فروردین ماه از ساعت ۹ تا ۱۸ به جز روزهای تعطیل پذیرای علاقه مندان است.

در این نمایشگاه، ۳۲ اثر از ۱۵ هنرمند با موضوع و رویکرد سند چشم انداز ایران ۱۴۰۴ به نمایش گذاشته شده است.

**انتصاب جدید در دانشگاه علمی – کاربردی

سرپرست دانشگاه جامع علمی-کاربردی طی حکمی مریم ابراهیمی را به عنوان دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی و مدرسین این دانشگاه منصوب کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، در حکم انتصاب محمد اخباری برای دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی و مدرسین دانشگاه آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده ی جنابعالی ، به موجب این حکم به سمت «دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی و مدرسین دانشگاه» منصوب می شوید.

اخباری در حکم خود خواستار اهتمام ویژه ای به مواردی از جمله اتخاذ ساز و کار واحد در هیأت های اجرایی جذب برای ایجاد انسجام، وحدت رویه و توانمندی و پویایی دانشگاه ها؛ نظارت مستمر بر اجرای صحیح ضوابط و مقررات جذب هیأت علمی در تمامی واحدهای این دانشگاه شده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: