تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ - ۱۹:۳۰ کد مطلب 50427

برگزاری دومین جشنواره بین‌المللی عکس نوروزی اکو/ مهلت ارسال اثر تا ۱۵ اردیبهشت

دومین جشنواره بین‌المللی عکس نوروزی اکو با موضوع نوروز و خانواده برگزار می‌شود.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از فارس، مؤسسه فرهنگی اکو با هدف تبادل تجربه‌های هنری میان هنرمندان معاصر با تاکید بر زمینه‌های هویت مشترک فرهنگی در آثار هنرمندان معاصر کشورهای عضو اکو، دومین جشنواره بین‌المللی نوروزی را برگزار می‌کند.

آخرین مهلت بارگذاری آثار ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ است. هر عکاس مجاز است حداکثر ۵ قطعه تک عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال کند و شرکت برای همه عکاسان کشورهای جهان آزاد است.

مراسم اهدای جوایز نفرات برتر و افتتاحیه نمایش آثار برگزیده در تهران و در بهار ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند برای آگاهی از شرایط و مقررات شرکت در این جشنواره و بارگذاری عکس‌ها به وب سایت موسسه فرهنگی اکو به نشانی www.ecieco.org مراجعه کنند.

همه آثار راه یافته به نمایشگاه درمجموعه‌ای نفیس چاپ خواهد شد که به‌همراه گواهی شرکت در جشنواره یک نسخه از این مجموعه چاپی به هر کدام از صاحبان آثار راه یافته اهدا می‌شود.

خاطرنشان می‌شود بارگذاری آثار در وب سایت جشنواره و‌ تکمیل فرم آنلاین اطلاعات شرکت در جشنواره، به منزله قبول مقررات است و تصمیم‌گیری در موارد پیش‌بینی نشده به عهده شورای سیاست گذاری جشنواره خواهد بود.

عکس‌ها ترجیحا مربوط به نوروز ۹۴ باشد، اما ممنوعیتی برای آثار نوروز سال‌های گذشته ندارد.

بر اساس این گزارش، در نخستین دوره این رویداد فرهنگی جهانی ۴ هزار اثر از ۳۰ کشور جهان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: