تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۸ کد مطلب 50751

می‌توانید از طریق اتحادیه بین المللی امت واحده به مردم یمن کمک کنید / شماره حساب و آدرس سایت

در پاسخ به عملیات تجاوزکارانه “توفان قاطع” آل سعود علیه مردم یمن، کمپین بین المللی کمک رسانی به مظلومان یمن با نام “نسیم رحمت” راه اندازی شد. شما می‌توانید از طریق صفحه پرداخت اینترنتی و شماره حساب، کمک‌های خود به مردم یمن را از طریق تشکل امت واحده به دست مردم مظلوم یمن برسانید.

در پاسخ به عملیات تجاوزکارانه “توفان قاطع” آل سعود علیه مردم یمن، کمپین بین المللی کمک رسانی به مظلومان یمن با نام “نسیم رحمت” راه اندازی شد.

تشکل های مردمی و دانشجویی داخلی و خارجی در واکنش به تجاوز وحشیانه رژیم آل سعود به یمن و به خاک و خون کشیدن مردم بیگناه و غیرنظامیان و زنان و کودکان و سالخوردگان، کمپینی بین المللی تحت عنوان “نسیم رحمت” طراحی کرده و ضمن محکوم کردن این حمله وحشیانه و و ابراز نگرانی شدید از وضعیت اسفبار مردم جنگ زده یمن، خواستار کمک رسانی به ایشان شدند.

بنابر این گزارش درگاه اینترنتی مجمع جوانان امت واحده به آدرس:

http://unified-ummah.com/payment.php

و شماره حساب قرض الحسنه ۲۰۲۶۵۵۲۷۰ بانک تجارت شعبه شریعتی-بهارشیراز به نام «مجمع جوانان امت واحده» قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت در سراسر کشور جهت این امر اعلام شده است.

شماره شبای این حساب نیز جهت واریز اینترنتی IR450180000000000202655270 اعلام شده است.

در تجاوز نظامی آل سعود که با الگو برداری از تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه و حملات هوایی به زیرساخت های یمن انجام شده قریب به ۱۰۰۰ نفر کشته شده اند که یک پنجم آنها کودکان و ده ها نفر نیز از زنان و سالخوردگان هستند.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، جامعه ایمانی مشعر، موسسه گفتگوی دینی، جنبش عدالتخواه دانشجویی، جنبش دانشجویان جهان اسلام و… از جمله تشکل های دانشجویی و مردمی حامی این کمپین هستند.

پیش از این نیز اتحادیه بین المللی امت واحده کمک‌های انسان دوستانه‌ای را به کشورهای:

۱٫ فلسطین (به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال در قالب کاروان آسیایی همبستگی با مردم غزه و سرپرستی ایتام شهدا)
۲٫ سومالی (به ارزش ۲ میلیارد و ۲۲۵ میلیون ریال)
۳٫ میانمار (به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال)
۴٫ پاکستان (۱۰ هزار دلار)
۵٫ سوریه (به ارزش ۱میلیارد و پانصد میلیون ریال)

ارسال کرده است.

مسلمانان مظلوم یمن، منتظر حمایت و یاری مردم شریف ایران هستند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: