تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۵ کد مطلب 50852

تنها راه نجات پاری‌سن ژرمن از زبان بلان

سرمربی تیم پاری‌سن‌ژرمن گفت: برای درمان عفونت بوجود آمده، تنها یک راه وجود دارد و آن هم جبران در دیدار هفته آینده در نیوکمپ است.

به گزارش سرویس ورزشی میدان ۷۲، دیشب پی‌اس‌جی با عدم حضور بازیکنان کلیدی‌اش، در خانه خود با نتیجه سه بر یک شکست سختی خورد. این تیم، زلاتان ابراهیموویچ مهاجم و مارکو وراتی هافبک و همچنین تیاگو موتا را در اختیار نداشت. این تیم از به همراه داشتن تیاگو سیلوا و داوید لوئیس نیز محروم بود. این تیم در عدم حضور بازیکنان بازی‌ساز کلیدی‌اش، کنترل بازی را هم نتوانست انجام دهد و تماما در این دیدار، تسلط بر توپ و میدان، در اختیار گرگ‌های گرسنه باسلونا بود.

لوران بلان در گفت‌وگویی گفت: من امیدوارم در بارسلونا بتوانیم در شکل فیزیکی بهتری حاضر باشیم. ما به چهار یا پنج بازیکن تازه‌نفس نیاز داریم. ما در حالی که ناتوان از کنترل توپ بودیم، درواقع به حریف می‌گفتیم لطفا بخت بیشتری برای پیروزی داشته باشید. ما به قدر کافی در زمینه کنترل توپ خوب نبودیم. تنها یک راه درمان برای عفونت به دست آمده وجود دارد، آن هم جبران مافات در هفته آینده است. البته در این زمینه مانعی هم داریم و آن رویارویی با نیس در یکی، دو روز آینده در چارچوب لیگ یک (لوشامپیونه) است.

بلان اظهار داشت: نمی‌خواهم راجع به آن‌چه در حضور بازیکنان غایب ممکن بود پیش بیاید سخن بگویم. آن‌ها بازیکنان بزرگی بودند اما ما تیم‌مان وابسته به یک دو بازیکن نیست. شاید در حضور آنان بهتر می‌شد اما مایل نیستم به آن حالت فکر کنم. من نمی‌توانم در رابطه با پاری‌سن‌ژرمن حذف شده از لیگ قهرمانان فکر کنم. ما می‌توانیم به جبران این نتیجه تلخ بیندیشیم. ما در بازی برگشت، جبران خواهیم کرد.

گفتنی است که دیشب، المپیک لیون با پیروزی‌ای که مقابل باستیا به دست آورد، از پی‌اس‌جی‌ با دو امتیاز در جدول رده‌بندی پیش افتاد. البته تیم پاریسی یک بازی کمتر دارد (۳۱ بازی کرده است در حالی که بقیه ۳۲ بازی داشتند).

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: