تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۵ کد مطلب 51032

اندر حکایت های قهرمانی تیم ملی کشتی در مسابقات جهانی

به علت گزارش آژانس مبنی بر وجود ایزوتوب های ناپایدار و پلوتونیوم در تمامی سالن های کشتی، ایران موظف است تمامی تشکهای کشتی را از کشور خارج کرده و تمامی سالنهای کشتی را جهت پارک خودرو که خیلی برای مصارف ورزشی مهم است را آسفالت نماید!

میدان 72/ هادی جودکی: در پی پیروزی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان مقابل آمریکا در لس آنجلس ،ساعت۷ صبح دیروز به وقت تهران، اصلاحیه ایی بر فکت شیت قبلی آمریکا منتشر شد که به شرح ذیل میباشد:

به علت گزارش آژانس مبنی بر وجود ایزوتوب های ناپایدار و پلوتونیوم در تمامی سالن های کشتی، ایران موظف است تمامی تشکهای کشتی را از کشور خارج کرده و تمامی سالنهای کشتی را جهت پارک خودرو که خیلی برای مصارف ورزشی مهم است را آسفالت نماید.

به علت اقدامات ضد حقوق بشری و نیزمرتبط با سلاح هسته ایی کشتی گیران ایرانی از قبیل:درخت کن،فیتیله پیچ و… هیچ کدام از مردم ایران حق کشتی گرفتن ندارند.

در جهت به رسمیت شناختن حق کشتی گرفتن در ایران، ۲ تشک موجود در مجموعه آزادی به قوت بکار خود ادامه میدهند که تشک دوم بصورت تا شده در کنار سالن برای جایگزینی با تشک اول میباشد و نیز ۴ نفر به عنوان کشتی گیر حق کشتی گرفتن دارند که آنها به شرح ذیل میباشد:
امیر رضا خادم،علیرضا دبیر،عباس جدیدی وهادی ساعی در ضمن تا سال ۲۰۲۵ هیچ یک از این ۴ کشتی گیر جایگزین نمیشوند.

سالن کشتی شیرودی همان سالن کشتی شیرودی باقی خواهد ماند وبا آخرین تکنولوژی های روز تحت مدیریت ایران بازطراحی میشود به گونه ایی که بتوان به راحتی در آن مسابقات شطرنج و سودوکو برگزار کرد.

ایران میتواند زیر نظر آژانس به طور کامل به پیشرفت و توسعه علمی وعملی ورزش کشتی بپردازد به گونه ایی که تا سال ۲۰۲۵ هیچ کشتی گیری به ایران اضافه نشود و تمامی مراحل توسعه زیرنظر آژانس و بوسیله دو استاد ایرانی با نامهای جهان پهلوان تختی و استاد پوریای ولی انجام گیرد و ایجاد هرگونه فن جدید توسط آنها و یا کار های مرتبط باید به اطلاع آژانس برسد.

تمامی دوبنده های استفاده شده برای جلو گیری از بازفراوری (وصله کردن) به خارج از ایران ارسال میگردد.

تمامی شهر جویبار اعم از اتاقهای زایمان تا غسال خانه ها باید مجهز به دوربینهای hd آنلاین باشند.

در عوض تمامی تحریم های اتحادیه اروپا در زمینه ورزشی (کراوات داوری)،پزشکی(باند کشی)لغو میشود.

تمامی تحریمهای ثانویه آمریکا (که شامل شهروندان آمریکایی نمیشود) در زمینه مالی و اقتصادی تعلیق میشود که به شرح ذیل میباشد:

اجازه خروج جوایز جام جهانی در ۴ قسط تا سال ۲۰۲۵

دادن کاپ قهرمانی به ایران در صورتی که به تمامی تعهداتش عمل کند و گزارش آژانس مبنی بر درستی آن ارائه گردد.

اجازه خرید از شرکت نایک (که چون سهام دار آمریکایی دارد شامل قانون آمریکا میشود)

تمامی ۶ قطع نامه قبلی سازمان ملل در زمینه ورزشی لغو شده که بشرح ذیل میباشد:

عدم ورود بازیکن به لیگ ایران از کشور گابن

تمدید قطع نامه قبلی

عدم ورود بازیکن به لیگ ایران از کشور گابن و کنگو

تمدید قطع نامه قبلی

عدم ورود بازیکن به لیگ ایران از کشور گابن و کنگو و مالی

تمدید قطع نامه قبلی

لازم بذکر است جهت لازم الاجرا شدن توافق یک قطعنامه جدید تحت ماده ۴۲فصل۷ منشور ملل متحد صادر میگردد که علاوه بر توافقات، محدودیتی جزیی درباره ورزش اضافه میگردد که بر طبق آن ورود بازیکن به لیگ ایران از هیچ کشور خارجی مجاز نمیباشد.

ایران در جهت شفافیت واعتماد سازی به صورت داوطلبانه تیم والیبال خود را که با آمریکا همگروه شده را به صورت موقت از بازی های جهانی خارج میکند.

این فکت شیت به هیچ وجه الزام آور نیست وتنها در صورت تخلف ایران ،تحت ماده۴۲ فصل ۷ منشور ملل متحد تمامی کشور ها ملزم به جنگ با ایران میشوند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: