تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۷ کد مطلب 51071

باقری: برای رئیس آینده نباید سنگ‌اندازی کرد

سرمربی سابق تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان گفت: برای رئیس آینده فدراسیون وزنه‌برداری نباید سنگ‌اندازی کرد.

به گزارش سرویس ورزشی میدان 72 کوروش باقری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی تسنیم، در پاسخ به این سؤال که چرا در گذشته برخی به همزمانی سرمربیگری شما در 3 رده تیم ملی وزنه‌برداری انتقاد داشتند اما اکنون که حسین توکلی چنین شرایطی دارد، کسی بحثی را مطرح نمی‌کند، اظهار داشت: به اعتقاد من هر کسی که رئیس یا سرپرست می‌شود به عنوان متولی این اختیار را دارد که نفرات را در رده‌های مختلف انتخاب کند.
وی افزود: باید به نظرات افراد احترام گذاشت و شک نکنید که آن رئیس یا سرپرست کمتر از ما دلش برای وزنه‌برداری نمی‌سوزد. طبیعی است که هر کسی رئیس می‌شود باید گذاشت تا ایده‌هایش را پیاده کند.
سرمربی پیشین تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در خصوص برگزاری انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری خاطرنشان کرد: هفتم اردیبهشت انتخابات برگزار می‌شود و از نظر من هر 10 نفر قدرت و توان اداره فدراسیون را در خود دیده‌اند که ثبت‌نام انجام داده‌اند. حق مجمع است تا فرد اصلح را انتخاب کند و باید به نظر آنها احترام گذاشت و همه در جهت کمک به آن فرد قدم برداریم.
باقری ادامه داد: نباید به دنبال سنگ‌اندازی باشیم تا رئیس آینده نتواند کار کند. باید کاری کرد تا فدراسیون به روزهای اوج چند سال قبل خود بازگردد تا باز هم در المپیک موفق باشیم و کاروان ایران را صاحب مدال کنیم.
وی در ارتباط با حضور رضازاده در انتخابات گفت: نظرات متفاوت است ولی هرکسی می‌تواند ایده‌ها و نظراتش را بگوید و دعوایی نیست. به نظر من رضازاده بین 10 نفر بهتر از هر کسی می‌تواند کِشتی وزنه‌برداری را اداره کند و تا جایی که می‌دانم مشکلی در خصوص حضور وی وجود ندارد و او می‌تواند در انتخابات شرکت کند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: