تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۴ کد مطلب 51121

نشست علمی روزنامه نگاری تحقیقی؛ زمینه ها و نمونه ها برگزار می شود

نشست علمی روزنامه نگاری تحقیقی؛ زمینه ها و نمونه ها (بزرگداشت دستاوردهای نظری و علمی دکتر حسین شهیدی ) فردا 31 فروردین ماه در دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا، این نشست علمی با هدف تشریح و تبیین دیدگاه ها ، دستاوردهای نظری و عملی شادروان شهیدی، روزنامه نگار تحقیقی و استاد ایرانی دانشگاه بیروت و به همت پژوهشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی وارتباطات (گروه مطالعات روزنامه نگاری ) برگزار می شود .

در نشست علمی روزنامه نگاری تحقیقی ، شکوفه شهیدی، هادی خانیکی، حسن نمکدوست، کامبیز نوروزی، همایون رزقانی و علیرضا عبداللهی نژاد دیدگاه ها و نقطه نظرهای خود را در باره دستاوردها و تجربه های علمی و عملی مرحوم شهیدی در طول سال ها فعالیت حرفه ای در عرصه روزنامه نگاری تحقیقی و بین المللی و همچنین تدریس و تحقیق در زمینه علوم ارتباطات مطرح می کنند.

زنده یاد شهیدی، روزنامه نگار استاد علوم ارتباطات و پژوهشگر رسانه های بین المللی 20 فروردین به دلیل عارضه قبلی در لندن در گذشت . شهیدی فرزند مرحوم سید جعفر شهیدی و از خانواده ای ادیب و دانشمند بود .

از شهیدی دو کتاب به جای مانده است، ترجمه کتاب ایرانیان از دوران باستان تا دوران معاصر ، نوشته همایون کاتوزیان و تالیف کتاب روزنامه نگاری در ایران از رسالت تا حرفه که در واقع رساله دکتری او در دانشگاه آکسفورد به شمار می رود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: