تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۰ کد مطلب 51138

حضور وزیران فرهنگ ترکیه و لبنان در نمایشگاه کتاب قطعی شد

وزیران فرهنگ کشورهای ترکیه و لبنان در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور می‌یابند.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس، با هماهنگی‌های انجام شده در حوزه بین‌الملل نمایشگاه کتاب تهران وزیران کشورهای ترکیه و لبنان در اردیبهشت ماه میهمان نمایشگاه کتاب تهران خواهند بود.

پیش از این نیز حضور وزیران فرهنگ کشورهای قطر، بنگلادش و عراق در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قطعی شده بود.

همچنین وزیر اطلاع‌رسانی عمان نیز در این دوره از نمایشگاه حضور خواهد داشت.
*‌ شهرام نیا: رنگ‌بندی بخش‌های مختلف نمایشگاه برای اطلاع‌رسانی بهتر

امیر مسعود شهرام‌نیا، قائم مقام و معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی در فضای محیطی نمایشگاه اظهار کرد: بحث اطلاع رسانی بهتر به مردم یکی از نکاتی است که همیشه در نمایشگاه مد نظر بوده به همین منظور امکانات جدیدی را در سایت، نرم افزار و محیط نمایشگاه فراهم کرده‌ایم تا اطلاع رسانی هوشمندانه تر انجام شود.

وی ادامه داد: برای آسان‌تر شدن جستجو کتاب، علاوه بر گسترش امکانات سایت و نرم افزار نمایشگاه، شرایطی فراهم شده تا هر سالن به وسیله شماره و رنگی مشخص شود. در همین راستا بخش کودک با رنگ صورتی، قسمت دانشگاهی رنگ زرد، قسمت بین‌الملل رنگ قرمز، قسمت آموزشی رنگ نارنجی، قسمت کتاب‌های عمومی رنگ بنفش و ناشران دیجیتال به رنگ آبی روشن درآمده است تا بازدیدکنندگان با استفاده از شماره و رنگ سالن به راحتی بتوانند بخش مورد نظر را پیدا کنند.

قائم مقام و معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در پایان با اشاره به پیشرفت روند اجرایی در مصلی امام خمینی (ره) گفت: با توجه به آغاز غرفه‌بندی‌ها در فضای بیرونی شبستان، امیدورایم که تا یک هفته قبل از برگزاری نمایشگاه کتاب غرفه‌ها به ناشران تحویل گردد.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ 16 تا 26 اردیبهشت ماه 1394 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: