تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۲ کد مطلب 51273

واکنش یزدانی به خبر خداحافظی از کشتی

دارنده مدال‌های طلا و برنز کشتی آزاد قهرمانی جهان گفت: خبر خداحافظی‌ام از دنیای قهرمانی شایعه است و تا المپیک به کشتی ادامه خواهم داد.

به گزارش سرویس ورزشی میدان 72 ، رضا یزدانی درباره اخباری که مبنی بر خداحافظی‌اش از دنیای قهرمانی به دلیل شکست در جام جهانی منتشر شده است، گفت: چنین صحبت‌هایی صحت ندارد و شایعه است همه می‌دانند که برای مسابقات جام جهانی آمادگی لازم را نداشتم و 4 هفته تمرین نکردم.

وی ادامه داد: با توجه به نیازی که تیم ملی به حضور من در جام جهانی داشت عازم این رقابت‌ها شدم؛ متأسفانه کمرم آسیب دیده بود و بدنم جواب نداد، اما من به عنوان سرباز ایران هر جا کادر فنی صلاح بداند کشتی خواهم گرفت؛ در حالی که می‌توانستم آسیب‌دیدگی را بهانه کنم و کشتی نگیرم.

دارنده مدال‌های طلا جهان تصریح کرد: در هر صورت از این برد و باخت‌ها در کشتی زیاد است و من هم کم تجربه نیستم و در دوران قهرمانی‌ام فرازونشیب‌های زیادی را پشت‌سر گذاشته‌ام. حالا هم اتفاقی نیفتاده که بخواهم خداحافظی کنم و تا المپیک حتماً ادامه می‌دهم. هدفم حضور موفق در انتخابی تیم ملی و رسیدن به دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی و کسب سهمیه المپیک است و اگر موفق به حضور در المپیک شدم کسب مدالی خوش‌رنگ از این رقابت‌هاست. از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم تا به هدفم برسم. هر وقت هم دیدم نمی‌توانم خودم کشتی را کنار می‌گذارم.

یزدانی در خصوص عملکردش در جام جهانی و شکست مقابل حریف آذربایجانی گفت: فکر نمی‌کردم حتی با وجود مصدومیت این طور مقابل حریفم کم بیاورم البته با شیوه اشتباهی کشتی گرفتم، اما بعد از یک دقیقه دیدم دیگر نمی‌توانم و بدنم جواب نمی‌دهد. انتظاری هم از خودم نداشتم، اما کادر فنی وقتی شرایط نفرات حاضر در این وزن را بعد از روز اول دید تصمیم گرفت تا من مقابل شریف‌اف روی تشک بروم، اما نتوانستم آن طور که می‌خواهم ظاهر شوم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: