تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۴ کد مطلب 51331

فشار برخی جریان های سیاسی برای تغییر در حکم شیخ استخاره!

بنابر اعلام قبلی، حکم (م ج ت ) معروف به “شیخ استخاره” به اتهام ارتداد، زنای محصنه، لواط، جن گیری، سحر و جادو؛ دو بار اعدام، یک بار رجم، زندان، شلاق، خلع لباس دائم، دو سال حبس، محرومیت از مزایای طلبگی و مصادره اموال است.

به گزارش اختصاصی میدان 72، بنابر اعلام قبلی، حکم (م ج ت ) معروف به “شیخ استخاره” به اتهام ارتداد، زنای محصنه، لواط، جن گیری، سحر و جادو؛ دو بار اعدام، یک بار رجم، زندان، شلاق، خلع لباس دائم، دو سال حبس، محرومیت از مزایای طلبگی و مصادره اموال است. 

همچنین همسر وی و سه تن از مریدان که از شاگردان وی بودند هم به اعدام و رجم محکوم شدند.

در پرونده این افراد جرم های متنوعی چون ارتداد، زنای محصنه، زنای با محارم، لواط، کارچاق کنی، ارتباط با اجنه، نشر افکار ضاله، فساد مالی و پولشوئی، بی احترامی به مقدسات، دستور به اعمال منافی عفت و برخی از جرائم دیگر که میدان 72 امکان انتشار آن را ندارد به چشم می خورد.

همچنین پایه گذاری دهه های متعدد فاطمیه از اقدامات مشکوک و قابل تامل وی بوده است که در سال های گذشته مورد اعتراض برخی از علمای بزرگ قم واقع شد. وی در سال های گذشته در یکی از مساجد قم چهار دهه پشت سر هم فاطمیه گرفته و نوید داده بود در سال های بعدی ۶ دهه می گیرد و قرار بود آن را به ۹ دهه افزایش دهد!. در پایان تمامی این مراسمات هم پذیرایی گران قیمتی صورت می گرفت.

این نکته قابل تامل است که چنین فردی که به گفته مریدان حلقه اولش خود را تجلی ولایت کبری دانسته و برای خود مقام ولایت مطلقه و ربوبیت قائل بوده است، با چه هدفی دهه های چندگانه فاطمیه می گرفته است؟! ناگفته نماند در این مراسمات مجلل، افرادی از برخی از جریان های سیاسی و مذهبی و مسئولان کشوری نیز حاضر می شدند.

وی از طریق استخاره تلفنی با 200 خط، (با همکاری مخابرات و کسر وجه از تماس گیرندگان) سالانه سودهای چندمیلیاردی نیز به جیب می زده است.

پیش از این رئیس دادگاه ویژه روحانیت در مصاحبه ای به فارس گفته:” تنها چیزی که می‌توان در خصوص این پرونده گفت این است که حکم صادر شده برای این فرد، حکم بدوی بوده و می‌توان به این حکم اعتراض کرد و قابل تجدید نظر خواهد بود.” 

گفتنی است به دنبال اعلام حکم (م ج ت) معروف به “شیخ استخاره” برخی مریدان وی در شبکه های مجازی درصدد زیر سوال بردن حکم صادره و اثرگذاری بر آن می باشند. 

یک منبع آگاه: برخی جریان ها به دنبال تقلیل حکم وی می باشند! 

یک منبع آگاه در مصاحبه با میدان 72 در خصوص روند تجدید نظر بر روی حکم (م ج ت) گفت:” برخی از جریان های سیاسی به دنبال تاثیرگذاری و لغو حکم اعدام وی و همسرش می باشند. این جریان های سیاسی از ابتدای دستگیری این فرد در حال حمایت از وی بوده و پس از صدور حکم اعدام هم به دنبال لغو یا تقلیل حکم او بوده اند. این حمایت ها در حالی است که فساد وی ثابت شده و خودش هم به اعمال و رفتار پلیدش اعتراف کرده است.”

این منبع آگاه افزود:” برخی از بزرگان به محض اثبات جرائم این فرد دست از حمایت از وی کشیده اند اما برخی ها که معلوم نیست چه منفعتی از این شیطان پلید نصیبشان شده یا در آینده می شود، هنوز هم از وی حمایت کرده و در مقابل حکم صادره ایستادگی می کنند.”

این فشارها در حالی صورت می گیرد که تاکنون قوه قضاییه و دادگاه ویژه روحانیت به خوبی به این پرونده رسیدگی کرده و صرف نظر از فشار برخی افراد و جریان ها، حکم بدوی وی را اعلام نموده اند و انتظار می رود بعد از این هم در اعلام حکم قطعی این مفسد فی الارض و اجرای آن تمام تلاش خود را بکار گرفته و مرعوب فضاسازی ها نشوند.

گفتنی است “شیخ استخاره” در انتخابات 92 به نفع یکی از کاندیداها فعالیت و سخنرانی هایی داشته و مبلغ هنگفتی را به آن نامزد انتخابات ریاست جمهوری پرداخت کرده است.

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    احتمالا ایشان از جن های مشایی گرفته بودند آخر و عاقبت کسی که به اموال و جن های دیگران طمع کنه همین است. باید به جای هر جن سرقتی دو تا پس بده.
    خخخخخخخ تشکر حالم گرفته بود باعث انبساط خاطر شد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: