تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۴ کد مطلب 51367

اولین حضور یک زن و برادر معاون اول دولت در هیات رئیسه اتاق تهران

ویژگی متمایز دیگر انتخاب هیات رئیسه دوره هفتم اتاق بازرگانی تهران اولین حضور یک زن در این هیات رئیسه است که فاطمه مقیمی توانست منشی هیات رئیسه اتاق تهران شود.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از اقتصاد نیوز، این تصویر مربوط به ملاقات برخی از گروه ائتلاف برای فردا با علاءمیرمحمد صادقی است
به گزارش اقتصادنیوز، پس از اینکه گروه «ائتلاف برای فردا» توانسته بود 35 کرسی از 40 کرسی اتاق تهران را در انتخابات اسفند ماه سال گذشته اتاق تهران کسب کند، برخی پیش‌بینی می‌کردند برای انتخاب رئیس و هیات رئیسه اتاق تهران این گروه با مساله خاصی مواجه نخواهد شد و به نوعی اختیار مهره‌چینی در هیات رئیسه اتاق تهران را دارد.

صبح امروز نیز با معرفی تنها یک نفر برای کرسی ریاست اتاق تهران، دو نفر برای نائب رئیسی اول و دومی اتاق تهران، یک نفر برای خزانه‌داری و یک نفر هم برای منشی اتاق تهران تقریبا از معدود دفعاتی بود که در انتخاب هیات رئیسه اتاق تهران کاندیداها هیچ رقیبی نداشتند. در نهایت نیز همه افراد معرفی شده توانستند رای لازم را کسب کنند.

البته در دوره قبلی اتاق تهران نیز یحیی آل‌اسحاق تنها کاندیدای ریاست اتاق تهران بود اما برای کسب کرسی‌های دیگر هیات رئیسه اتاق تهران وضعیت این طور نبود و معمولا کاندیداها رقیبی داشتند.

ویژگی متمایز دیگر انتخاب هیات رئیسه دوره هفتم اتاق بازرگانی تهران اولین حضور یک زن در این هیات رئیسه است که فاطمه مقیمی توانست منشی هیات رئیسه اتاق تهران شود.

در کنار این ویژگی متمایز دیگر ترکیب هیات رئیسه دوره هشتم اتاق بازرگانی تهران حضور یکی از نزدیکان مقامات ارشد دولت یازدهم در این ترکیب است. مهدی جهانگیری، برادر معاون اول رئیس جمهور امروز توانست نائب رئیس اول اتاق تهران شود که باید دید این حضور او در آینده چه تبعات یا مزیت‌هایی را برای اتاق تهران به همراه خواهد داشت.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: