تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۰ کد مطلب 51399

توضیحات آموزش‌وپرورش درباره خبر اخراج یک دانش‌آموز به خاطر پیوند کلیه

مدیرکل آموزش‌‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به جذب سربازمعلم برای رفع بخشی از نیازهای آموزشی در شهرستان‌های استان تهران توضیحاتی را درخصوص خبر عدم حضور دانش‌آموزی در مدرسه به دلیل پیوند کلیه ارائه کرد.

کمرئی در پاسخ به این پرسش که طی روزهای گذشته خبر اخراج دانش‌آموزی از توابع کهریزک به دلیل پیوند کلیه منعکس شد،‌ آیا این موضوع مورد بررسی قرار گرفته است؟ بیان کرد:‌این موضوع را پیگیری کرده‌‌ایم و با مادر دانش‌آموز نیز گفت‌وگو کرده‌ایم و تیم‌‌های بازرسی موضوع را رسیدگی کرد‌ه‌اند.

وی گفت:‌ماجرا بدین شرح بود که این دانش‌آموز بهمن سال گذشته از استان دیگری به کهریزک می‌آید و با توجه به اینکه پیوند کلیه انجام داده بود نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای داشته و با محدودیت‌های پزشکی مواجه بود.

مدیرکل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران ادامه داد:‌ این دانش آموز مدتی را به مدرسه می‌آید اما به دلیل محدودیت‌های پزشکی که داشت و باید دوران نقاهت را در منزل سپری می‌کرد، با هماهنگی خانواده مقرر شد تا معلم برای تدریس به خانه آنها برود تا مشکل جسمی دانش آموز مرتفع شود.

کمرئی در پاسخ به این پرسش که هم‌اکنون این دانش‌آموز به مدرسه بازگشته است ؟‌گفت:‌ هیچ محدودیتی برای حضور دانش‌آموز در مدرسه وجود ندارد اما به دلیل شرایط خاص پزشکی و اعلام خانواده وی مبنی بر محدودیت فرزندشان برای حضور در کلاس درس، معلم برای تدریس به خانه آنها می‌رود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: