تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵ - ۱۷:۰۷ کد مطلب 51431

واکنش حجت الاسلام والمسلمین شریف زاده به خبرسازی ها

شریف زاده اخبار منتشره درباره کاندیداتوری مشایی برای انتخابات مجلس آینده را تکذیب کرد.

به گزارش میدان 72 به نقل از بهمن شریف زاده در گفتگو با ایسکانیوز درباره اخبار منتشره در خصوص کاندیداتوری اسفندیار رحیم مشایی برای انتخابات مجلس دهم اظهار داشت: انتشار اخبار مربوط به انجام هرگونه فعالیت سیاسی از سوی مشایی و محمود احمدی نژاد در رسانه ها ساختگی است.

وی با تاکید بر اینکه مشایی و احمدی نژاد هیچ گونه فعالیت سیاسی نمی کنند، گفت: این دو حاضر نیستند به انجام فعالیت های اینچنینی بپردازند.

وی درباره سفرهای استانی احمدی نژاد در این چند مدت اخیر و ارتباط آن با فعالیت های سیاسی تصریح کرد: سفر استانی نیست! گاهی مردم و هوادارن از وی برای حضور در یکسری برنامه ها دعوت می کنند و احمدی نژاد هم به برخی از آنها لبیک می گوید.

شریف زاده ادامه داد: رئیس جمهور سابق در حال حاضر از صحبت کردن و ورود به مباحث سیاسی پرهیز می کند و بیشتر حول محور آرمان های انقلاب اسلامی و امام (ره) به سخنرانی می پردازد.

شریف زاده در پاسخ به اینکه آیا احمدی نژاد با انجام سفرهای استانی قصد دارد برای انتخابات مجلس آینده، جریانی سوی خود معرفی کند، گفت: وی در زمینه معرفی طیف و یا جریان خاصی، هم ورود پیدا نمی کند.

وی با بیان اینکه مشایی هم به طور قطع هیچ فعالیت سیاسی و انتخاباتی ندارد، خاطرنشان کرد: عده ای از هواداران از برخی جلسات اینگونه تلقی می کنند که احمدی نژاد قصد ورود به حوزه سیاسی را دارد و برخی هم توهم این موضوع را دارند و این در حالیست که وی قصد بازخوانی آرمان های انقلاب را دارد.

شریف زاده ابراز داشت: برخی اخبار اگر ساختگی نباشد، برداشت غلط و اشتباه از فعالیت های احمدی نژاد است.

وی درباره فعالیت دانشگاه ایرانیان گفت: فعالیت این دانشگاه فعلا راکد است و در این چند سال اخیر هم بعید است کاری پیش برود اگرچه شکایاتی برای پیگیری موضوع صورت گرفته اما رسیدگی به پرونده احمدی نژاد در این چند سال اخیر کمی طول می کشد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: