تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۷ کد مطلب 51467

جشن تولد ریوالدو با حضور رضا عطاران + عکس

در فیلم سینمایی «آی ام نات سالوادور» در برزیل ریوالدو ستاره سابق بارسلون و تیم ملی بزریل جلوی دوربین رفته و در نقش خودش ظاهر شده و در سکانس هایی هم بازی رضا عطاران است.

در ادامه فیلمبردارى فیلم سینمایى ” آى آم نات سالوادور ”(من سالوادور نیستم) به کارگردانى منوچهرهادى و تهیه کنندگى مشترک سیدامیرپروین حسینى و منصورسهراب پور در کشور برزیل، ریوالدو بازیکن هافبک، مهاجم تیمِ ملى فوتبال برزیل در چند سال گذشته و بهترین بازیکن سال جهان در سال ١٩٩٩ به جمع بازیگران فیلم اضافه شد تا در کنار رضا عطاران، یکتا ناصر، مهدى محرابى و بازیگران برزیلى کارول ویدوتى و برى فیوکا به ایفای نقش بپردازد.

996525_797

نکته جالب، همزمانى تولد این بازیکن بزرگ و سابق تیم هاى بارسلونا و آ.ث.میلان با روز شروع فیلم بردارى کارش در این فیلم بود که با سوپرایزِ جشن تولدش توسط عوامل فیلم مواجه گشت.

 

996526_314

 

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه و فیلم‌نیوز، ریوالدو ضمن تشکر و شادمانى از این توجه گفت که این دومین بار است که توسط ایرانیان سوپرایز مى شود؛ بار اول در مواجهه با تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادى که انتظار استقبال صدهزارنفرى تماشاگران را نداشته و بسیار تحت تأثیر جو استادیوم بوده و بار دوم امروز که فکر نمى کرده یک گروه سینمایى و فرهنگى ایرانى از روز تولدش خبردار باشند و آن را جشن بگیرند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: