تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۲ کد مطلب 51599

تو رو خدا یکی به ما سوژه خبری بده

آدم نون شب نداشته باشه مشکلی نیس ولی خدا نکنه یه سایت خبری بدون سوژه بمونه. خدا نصیب گرگ بیابون و دلفین دریا و گوزن قطبی نکنه. دیشب من و چندتا از مدیر مسئولای رسانه ها یه خواب مشترک دیدیم که براتون تعریف می کنیم شاید بشه به عنوان یه سوژه داغ روش کار کنیم.

میدان 72/ آدم نون شب نداشته باشه مشکلی نیس ولی خدا نکنه یه سایت خبری بدون سوژه بمونه. خدا نصیب گرگ بیابون و دلفین دریا و گوزن قطبی نکنه. از اونجایی که شکر خدا مملکت کاملا در شرایط گل و بلبل به سر می بره و حتی قراره بریم تو کار صادرات گل و بلبل( اگه توی توافق لوزان حق صادرات گل و بلبل رو برای ما به رسمیت شناخته باشن!)، همه مشکلات کشور حل شده و کماکان ما مدیران سایتها و رسانه ها موندیم که با مشایی چکار کنیم؟.

آخه نه توی قضیه کرسنت مقصره نه تو قضیه کاغذ گم کنون ( معادل برره ای فکت شیت) لوزان و خلاصه هر جا که گفتیم مشایی مقصره وقتی ملت جستجو کردن دیدن ردپای ….و….و….و…. دیده میشه و خلاصه مجبور شدیم با هزارتا توجیه گند دوستانمون رو پاک کنیم و دیگه خداییش جرات ندارین یه خبر علیه مشایی بزنیم چون مردم سریع میرن تحقیق می کنن و می بینن کار کار خودمونه. چند بار هم محرمانه از مشایی درخواست کردیم اقلا مسئولیت چند تا از گندهای ما رو بر عهده بگیره بخدا دیگه نمی تونیم تو چشای زن و بچه هامون نگاه کنیم. بسکه ضایع شدیم می خاییم از مشایی شکایت کنیم که چرا هرجا ردپای ما و دوستامون هست ردی از مشایی نیست و کلا چرا مشایی کاری نمی کنه که ما بهش گیر بدیم و علیهش مطلب بزنیم؟ بخدا مردیم از بی سوژگی. اخه نه جرات داریم در مورد فکت شیت بنویسیم نه در مورد جن گیر و رمال باشخصیت! پولدار! که اتفاقا تلفنی هم فال می گرفت!

دیشب من و چندتا از مدیر مسئولای رسانه ها یه خواب مشترک دیدیم که براتون تعریف می کنیم شاید بشه به عنوان یه سوژه داغ روش کار کنیم. دیشب خواب دیدم مشایی و بقایی و نیکزاد و چند نفر دیگه میخان برای مجلس کاندید بشن؛ منم سریع از خواب بیدار شدم و خبرشو به بقیه پیامک زدم. حیف که توی خواب دوربین نداشتم والا حتما ازشون عکس می گرفتم. باور کنید خواب من کاملا راسته و با دو چشای خودم دیدم میخان کاندید بشن.

این خواب مورد تایید جمعی از منابع آگاه، منابع موثق و جمعی از نماینده های اصولگرا و اطلاح طلب پول گرفته از این و اون و مدیران مسئول رسانه های علافی مانند سایت علف، بزنیوز، بزنا، کفتار انلاین، غرب و شرق و شمال و جنوب، منظومه کیهانی، مجتمع رسانه ای آقیانوس اطلس بدون وابستگی به شخص یا نهاد خاصی!، رسانه های خودجوش و زودجوش و… می باشد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: