تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۲ کد مطلب 51715

جان بینر: علاقمند به تغییر نظام ایران هستم

رییس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد علاقمند به تغییر نظام در ایران است.

به گزارش سرویس بین الملل میدان ۷۲ به نقل از باشگاه خبرنگاران «جان بینر» رییس مجلس نمایندگان آمریکا از حزب جمهوری‌خواه در گفتگو با بلومبرگ مدعی شد خواستار تغییر نظام در ایران است.

بینر در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا سیاست آمریکا باید تغییر نظام در ایران باشد یا اینکه باید از ابزارهای مخفی در این راستا استفاده کرد، گفت: «من هیچ علاقه‌ای به اظهار نظر درباره اتفاقاتی که شاید به طور پنهانی صورت گیرد ندارم. با این حال واضح است افرادی که ایران را در چهل سال اخیر اداره می‌کنند علاقه‌ای به همکاری با آمریکا ندارند.»
بینر ادامه داد: «من علاقمند به تغییر رژیم در ایران هستم»
وی همچنین درباره احتمال راه یافتن «هیلاری کلینتون» به کاخ سفید گفت: اینکه کلینتون می‌تواند نخستین رییس جمهور زن آمریکا باشد یک موضوع بزرگ و قابل توجه است؛ اما در بهترین حالت، این احتمال حدود پنجاه درصد است.
وی همچنین درباره احتمال ورود « جب بوش» به کاخ سفید گفت: وی می‌تواند به خوبی درباره ارزش‌های حزب جمهوری خواه صحبت کند. وی همچنین سابقه بسیار خوبی به عنوان فرماندار فلوریدا دارد؛ با این حال مشکلی که وی دارد نام فامیل وی است؛ نمی‌توان ظرف چند ماه دیدگاه مردم را درباره نام فامیل بوش تغییر داد. من قصد ندارم فرد خاصی را توصیه کنم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: