تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۹ کد مطلب 51732

استقبال شهروندان از اولین مرکز کنترل خشم !

با توجه به استقبال شهروندان از راه اندازی اولین مرکز کنترل خشم در تهران، شهردار منطقه 7 قول احداث ساختمان پنج طبقه در خیابان پلیس داده است.

راه اندازی سه مرکز کنترل خشم تا پایان سال/ دو استان کشور آماده راه اندازی مراکز کنترل خشم
به گزارش میدان 72 محمود گلزاری معاون ساماندهی امور جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار خانواده باشگاه خبرنگاران با اشاره به وضعیت مرکز پیشگیری و کنترل خشم اظهار کرد: با توجه به استقبال شهروندان و مراجعه صد نفر در مدت سه ماه گذشته به این مراکز و  درخواست حضور در ده جلسه برای بهبود وضعیت خشم امکان افزایش تجهیزات و افزایش مراکز کنترل خشم در تهران ایجاد شد.
وی با اشاره به حضور شهروندان از مناطق مختلف تهران در اولین کلنیک مرکز کنترل خشم واقع در منطقه 7 افزود: با توجه به استقبال شهروندان از راه اندازی اولین مرکز کنترل خشم در تهران، شهردار منطقه 7 قول احداث ساختمان پنج طبقه در خیابان پلیس داده است و همچنین شهرداری تهران از راه اندازی سه مرکز  کنترل خشم دیگر تا پایان سال خبر داد.
وی در پایان درخصوص راه اندازی این مراکز در استان‌های دیگر گفت: در حال حاضر دو استان خوزستان و البرز آمادگی خود را جهت راه اندازی این مراکز اعلام کردند و به زودی در استان‌های کشور مراکز کنترل خشم راه اندازی می‌شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: