تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۱ کد مطلب 51770

(تصاویر) حواشی حضور وزیرکشور در مجلس

عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور صبح امروز با حضور در صحن علنی مجلس توضیحاتی را در مورد اظهاراتش درباره ورود پول‌های کثیف در انتخابات به نمایندگان مجلس ارائه داد.

به گزارش میدان72 به نقل از فرارو، در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، وزیر کشور برای ارائه توضیحات در خصوص اظهاراتش مبنی بر ورود پول های کثیف به انتخابات در صحن علنی مجلس حاضر شد.
پس از ارائه توضیحات رحمانی فضلی به نوعی اعلام کرد رسانه ها اظهارات وی را به غلط انعکاس داده اند و چنین منظوری نداشته اند و در پایان خطاب به نمایندگان اظهار داشت اگر از صحبت های من سوء استفاده شده است از شما عذرخواهی می کنم.
سپس از تریبون مجلس پایین آمد و تعداد زیادی از نمایندگان اطراف وی جمع شدند. روح الله حسینیان عضو فراکسیون اصولگرایان نیز نزد وزیر رفت و در هنگام گفتگوی وی با وزیر کشور، صداها بالا رفت.
مهر گزارش داده است که نمایندگان چندین بار با ختم صلوات قصد داشتند موضوع را فیصله دهند اما هر بار مجددا درگیری لفظی ادامه پیدا کرد. به نظر می رسید امیری سخنگوی وزارت کشور نیز در مقام دفاع از وی برآمده بود. بالاخره پس از گذشت دقایقی وزیر کشور با پادرمیانی نمایندگان از مجلس خارج شد. عکس های حمید فروتن عکاس ایسنا از جلسه امروز مجلس با حضور وزیر کشور را در زیر می بینید.
202922_612 202921_342 202920_822 202916_133 202915_295ضلی،

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: