تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۵ کد مطلب 51915

در صورت وقوع جنگ، آلمان توان ایستادگی در برابر تانکهای روسیه را ندارد

یک روزنامه آلمانی در گزارشی درباره احتمال بروز جنگ بین این کشور و روسیه هشدار داد که آلمان تجهیزات نظامی لازم برای مقابله با تانکهای روسی را ندارد.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از فارس،‌ یک روزنامه آلمانی درباره نداشتن تجهیزات نظامی مورد نیاز توسط برلین جهت ایستادگی در برابر ارتش روسیه هشدار داد.خبرگزاری فارس: روزنامه دی‌ولت: در صورت وقوع جنگ، آلمان توان ایستادگی در برابر تانکهای روسیه را ندارد

به گزارش اسپوتنیک، در گزارش یک روزنامه آلمانی آمده است که با وجود اینکه آلمان دارای تانکهای “لپرد 2″، یکی از بهترین تانکهای نبرد در جهان است، نیروهای مسلح آن تجیهزات مورد نیاز را نداشته و هیچ شانسی در مقابل تانکهای روسیه ندارند.

این روزنامه هشدار داد: «یک رقابت همیشگی بین کشورها برای توسعه تجهیزات، تسلیحات و وسایل نگهداری آنها در جریان است. انواع جدید تسلیحات بطور مرتب در حال روانه شدن به بازار است و آلمان در برخی حوزه‌ها از رقبا عقب است».

انتشار این گزارش در حالی صورت گرفته که تنش‌ها بین روسیه و غرب به دلیل بحران اوکراین همچنان ادامه دارد و با وجود تلاش‌های کشورهای اروپایی شامل آلمان و فرانسه، همچنان بحران در روابط دو طرف وجود دارد.

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: