تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۸ کد مطلب 52000

نسخه چاپیارسال به دوستان فراخوان طراحی پوستر جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان منتشر شد

ستاد جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان طراحی پوستر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان را به مسابقه گذاشت.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس، ستاد جشنواره به منظور بهره‌مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح‌های نو و بدیع ، طراحی پوستر جشنواره بیست و دوم را با فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان طراح و گرافیست به شکل مسابقه برگزار خواهد کرد.

بر اساس فراخوان هنرمندان سراسر کشور می‌توانند با توجه به شعار جشنواره «بچه‌های امروز، تماشاگران خلاق» و مضامین فراخوان جشنواره شامل اخلاق و سنت اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، خانواده، نشاط و امید در فضای جامعه و نسل آینده، آثار خود را جهت شرکت در مسابقه ارائه نمایند.

در این فراخوان آمده است: محدودیتی در ارائه تعداد اثر وجود ندارد و طرح‌های پیشنهادی باید در ابعاد پنجاه در هفتاد طراحی و ارسال شود. از طراحان خواسته شده است اثر ارائه شده با تکنیک و شیوه آزاد و به صورت فایل tiff cmyk 300dpi بر روی لوح فشرده به همراه تصویر A4 رنگی ارسال شود.

علاقه مندان می‌توانند با مطالعه دقیق فراخوان تا تاریخ دوم مرداد آثار خود را به ستاد جشنواره به آدرس همدان- بولوار بعثت- جنب پارک مردم- مجتمع فرهتگی سینمایی شهید آوینی- دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان کدپستی: 6596133634 ارسال کنند.

شماره تماس دبیرخانه: 08132512118-20 داخلی 127 و یا 08138386018 و آدرس ایمیل نیز 22.th.festival@gmail.com معرفی شده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: