تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۹ کد مطلب 52019

هشدار درباره دخالت دولتی‌ها در انتخابات آینده/ مشکلات اقتصادی با ‘حرف’ حل نمی‌شود

قائم مقام جمعیت ایثارگران گفت: ما به برخی مسئولان دولتی هشدار می دهیم که نباید در انتخابات دخالت کنند چراکه انتخابات حق الناس است و متولیان موظفند فضای اعتماد برای مردم ایجاد کنند.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از جهان، لطف الله فروزنده قائم مقام جمعیت ایثارگران در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به جزئیات جلسه تشکل متبوعش اظهار داشت: در این جلسه درخصوص مسائل هسته ای مباحثی مطرح شد؛ با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و انتظاراتی که مردم دارند، تیم مذاکره کننده ما باید با قدرت رفتار کنند و بر حق مسلم ما تأکید داشته باشند.
http://www.jahannews.com/images/docs/000419/n00419607-b.jpg
وی ادامه داد: هر توافقی بلافاصله امضا شود، باید تحریم ها برداشته شود و نیاز ما نیز تأمین شود. همه باید بدانند ما به تیم مذاکره کننده اعتماد داریم ولی نسبت به دشمنان خود بد بین هستیم.

قائم مقام جمعیت ایثارگران افزود: اعضای تیم مذاکره کننده هم باید بدانند نسبت به دشمن بدبین باشند چراکه دشمن هر لحظه توطئه و برنامه ریزی می کند و باید بصیرت و بینش کامل داشته باشند. چون استکبار جهانی می خواهد در این مقطع امتیاز بگیرد لذا ما باید با قدرت و عزت جلو برویم.

فروزنده گفت: خوشبختانه وحدت نیروهای اصولگرا به خوبی در حال انجام است و ما بر وحدت اصولگرایی تأکید داریم و تأکید ما این است که ما باید وحدت حداکثری با حفظ ارزش ها داشته باشیم و باید همه افرادی که در جریان اصولگرایی تعریف می شوند، جذب کنیم تا به صورت واحد وارد عرصه انتخابات شویم و این مطالبه همه نیروهای اصولگرا است.

وی تأکید کرد: دولت باید برنامه جدی برای وضعیت اقتصادی داشته باشد، با حرف این مسائل حل نمی شود. دولت برای تقویت تولید ملی و مدیریت واردات و پرورش صادرات باید برنامه ریزی کند. متأسفانه می بینیم که دولت رویکرد تخریبی قبل را دارد و بی جهت متهم می کند.

قائم مقام جمعیت ایثارگران افزود: دولت به جای اینکه کار اثباتی کند و تلاش کند تا مشکلات را حل کند، هر روز یکی از دولتی ها یک معضلی را مطرح می کند و امروز شاهد بودیم که وزیر کشور در مجلس چندین بار حرف خود را تکذیب کرد. چرا باید حرفی بزنند که فضای عمومی مشوش شود و وقتی بناست توضیح دهیم نتوانیم.

فروزنده تصریح کرد: برخی روزنامه های زنجیره ای امروز تلاش می کنند که اعتماد عمومی را از بین ببرند و اساس سال همدلی دولت و ملت بر اعتماد است. شرط اعتماد مردم به دولت این است که دولتمردان پاک باشند و در بین مردم با شایعات، عملکردها مشوش نشود. ما مبارزه با فساد را به جد قبول داریم ولی این مبارزه مسیر دارد و فضاسازی کار صحیحی نیست.

وی ضمن هشدار به برخی مسئولان دولتی تأکید کرد: ما به برخی مسئولان دولتی هشدار می دهیم که نباید در انتخابات دخالت کنند چراکه انتخابات حق الناس است و متولیان موظفند فضای اعتماد برای مردم ایجاد کنند.

قائم مقام جمعیت ایثارگران افزود: اینکه مقامات دولتی درباره انتخابات اظهارنظر می کنند، منطقی و صحیح نیست و توصیه به دوری از این مسئله داریم و در عین حال معتقدیم که همه باید دست به دست هم دهند که مسائل اصلی مردم مورد توجه قرار گیرد و با رویکرد اقتصاد مقاومتی و درون گرا مسائل حل شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: