تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۸ کد مطلب 52107

ابتکار: قصد ندارم رییس جمهور شوم

معصومه ابتکار رییس سازمان محیط زیست در گفتگو با آفتاب یزد در پاسخ به این سوال که « آیا خانم معصومه ابتکار که اولین بانوی راه یافته به هیئت دولت در نظام جمهوری اسلامی به شمار می‌رود، اولین بانوی رئیس جمهور هم خواهد بود؟» گفت: «من اصلا چنین قصدی ندارم»

به گزارش میدان72 به نقل از رجا نیوز، وی در بخش دیگری از این گفتگو در پاسخ به سوال انتقادآمیزی درباره عملکرد سازمان محیط زیست پیرامون بحران ریزگرد اهواز گفت:
«سفری که من با دست پر، همراه مصوبه دولت به اهواز رفتم، چهارمین سفر من به خوزستان به شمار می‌رفت.مسئولان باید با مردم همدل و همراه باشند، باید از کار شعاری و تبلیغاتی صرف، از دادن وعده‌های توخالی، از کتمان حقیقت و یا گفتن موارد نادرست و دروغ بپرهیزیم. این موارد اصول اخلاقی است که سیاستمداران باید روی آن دقیق باشند. در نظامی که ما مدعی دینداری هستیم، کار ما را بسیار سخت می‌کند.ما موازینی برای کار اجرایی و مسئولیت‌های سیاسی داریم، موازین دینی مراقبت‌های ما را شدیدتر می‌کند.در ماجرای اهواز به ما انتقاد می‌کنند که باید زودتر می‌رفتم، ممکن است این طور باشد. اما اینکه این موضوع یک جرم به شمار می‌رود و می‌گویند در قضیه سگ کشی شیراز به این شهر سفر کردم اما در موضوع ریزگردها به اهواز نرفتم، یک دروغ و تهمت آشکار است، چرا که من به اهواز سفر کردم.»

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: