تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷ - ۲۰:۰۹ کد مطلب 52125

رادیو ایران شنیدنی‌تر می‌شود

مدیر رادیو ایران درباره اهمیت جذب مخاطب در این شبکه بیان کرد که اگرچه این کار سختی است اما حرکتی است که باید به صورت جمعی صورت بگیرد.

به گزارش میدان 72 به نقل از مهر،بهنام احمدپور در مراسمی که روز گذشته ۶ اردیبهشت با حضور مدیران گروه های رادیو ایران و برنامه سازان این شبکه برای بزرگداشت روز رادیو برگزار شد، گفت: من از برنامه سازان و همکاران رادیویی خود تشکر می کنم که برای حضور در جشنواره «abu» استقبال خوبی داشتند و با اینکه نامه این جشنواره آسیایی دیر به دست شبکه رسید ولی برنامه سازان توانستند ۵۰ برنامه به این جشنواره ارسال کنند.

وی با اشاره به ساختار جدید رادیو ایران در سال جدید و برنامه های آن عنوان کرد: در سال جدید رادیو ایران به لحاظ جذب مخاطب متفاوت تر از سایر شبکه ها خواهد بود.

مدیر رادیو ایران با تاکید بر کار گروهی برنامه سازان برای رسیدن به جذب مخاطب حداکثری به عنوان یک هدف گفت: جذب مخاطب کار سختی است که بایستی شروع کنیم ولی تاکید می کنم که کار انفرادی نیست و باید جمعی کار کرد. هر کدام از ما اگر این اراده را داشته باشیم می توانیم روزهای خوبی را در این شبکه داشته باشیم و جشن های بسیاری را برگزار کنیم.

احمدپور خطاب به برنامه سازان، مدیران و همکاران رادیویی عنوان کرد: امیدوارم با شادی به سمت آینده ای بهتر و رادیویی شنیدنی تر، حرکت کنیم و این جشن نقطه عطفی برای شروع دوباره باشد.

وحدت و همدلی بین کارکنان رادیو

در ادامه این مراسم یدالله گودرزی مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران هدف از برگزاری این مراسم را وحدت و همدلی بین کارکنان رادیو دانست و افزود: سعی داشتیم که با حداقل هزینه و با حضور هنرمندان رادیو ایران شور و صمیمیتی بین کارکنان به وجود بیاوریم .

وی با اشاره به مسابقه ای که در این شبکه برگزار شد، گفت: با توجه به تحولات جدید تصمیم بر آن شد که شعاری جدید برای شبکه ایران در نظر گرفته شود برای همین خواستیم از ایده و فکرهای همکاران بهره ببریم تا بتوانیم شعاری در خور رادیو ایران انتخاب کنیم. ۲۰۰ نفر در مسابقه شرکت کردند که به ۵ نفر از آنها به طور قرعه کشی جوایزی اهدا شد .

گودرزی تصریح کرد: از بین همه جواب ها چهار شعار «ایران را بشنویم»، «زندگی را بشنویم»، «صدای مردم ایران» و «صدایی برای شنیدن» برگزیده شد که از میان آنها یک شعار برای رادیو ایران انتخاب خواهد شد.

اجرای ابوالفضل آقاخانی، اجرای زنده برنامه «تقویم تاریخ» با حضور عبدالله فجری مجری برنامه، برگزاری مسابقه انتخاب شعار رادیو توسط همکاران، اجرای ترانه سنتی با حضور علیرضا جاوید نیا از جمله برنامه ها بود که باحضور داوود حیدری، امیر نوری، عباس سنجری، محمد طارمی، سرور پاکنشان، فاطمه نیرومند، مهری قلع ریز، مهدی صباغی و فاطمه آل عباس همراه شد و در پایان کیکی به همین مناسبت بریده شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: