تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۱ کد مطلب 52140

چرا منافقان از مسئولیت عزل نمی شوند؟

چرا مقام معظم رهبری بعضی ازمنافقانی که در پست های مهم کشوری قرار دارند را عزل نمیکنند؟ مگر این قدرت را ندارند؟و مگر این افراد را نمی شناسند؟؟؟؟

میدان72/باشگاه مخاطبین: این سوال را با توجه به بیانات امام خمینی ره که همین اعتراض ها به ایشان هم شده بود پاسخ میدهیم.

امام خمینی (ره) :

” من امروز بعد از ده سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچون گذشته اعتراف میکنم که بعضی تصمیمات اول انقلاب در سپردن پست ها و امور مهم کشور به گروهی که عقیده خالص و واقعی به اسلام ناب محمدی نداشته اند،اشتباهی بوده است که تلخی اثار ان به راحتی از میان نمی رود ،گرچه در ان موقع هم من شخصا مایل به روی کار امدن انان نبودم ولی با صلاحدید و تایید دوستان قبول نمودم و الان هم سخت معتقدم که انان به چیزی کمتر از انحراف انقلاب از تمامی اصولش و حرکت به سوی امریکای جهانخوار قناعت نمی کنند در حالی که در کارهای دیگر نیز جز حرف و ادعا هنری ندارند.
این افرادی که ادعای اسلام می کنند ما چطور می توانیم از انها این ادعا را بپذیریم دنیا چطور میتواند این ادعا رابپذیرد که شما مدعی اسلام در لفظ هستید ،لکن در عمل اسلام را می کوبید و دشمنان اسلام را تقویت می کنید.امریکا که دشمن همه ی ادیان است حتی مسیحیت ،امریکا که اصلا اعتنا به ادیان ندارد و جز منافع خودش را نمی خواهد شما در منطقه با اغوش باز از او استقبال می کنید و ارتش او را در مناطق اسلامی می پذیرید.
اگر امریکا و اسرائیل لااله الاالله بگویند، ما قبول نداریم ،چرا که انها میخواهند سر ما کلاه بگذارند .انها که صحبت از صلح میکنند ،میخواهند منطقه را به جنگ بکشند.شما متوقعید ما در مقابل امریکا و اسرائیل و دیگر ابرقدرت ها که میخواهند منطقه را ببلعند ،بی تفاوت باشیم .نه ما با هیچ کدام از ابرقدرت ها و قدرتها سر سازش نداریم و تحت سلطه امریکا نمیرویم.ما مسلمانیم و میخواهیم زندگی کنیم .ما میخواهیم زندگی فقیرانه داشته باشیم ولی ازاد و مستقل باشیم .ما این پیشرفت وتمدنی که دستمان پیش اجانب دراز باشد را نمیخواهیم ،ما تمدنی را میخواهیم که بر پایه شرافت وانسانیت استوار باشد و بر این پایه صلح را حفظ نماید.ابرقدرت ها میخواهند انسانیت انسانها را تحت سلطه قرار دهند و ما و شما وهر مسلمانی مکلف است در مقابل انها بایستد و سازش نکند.
ما باید در مقابل امریکا و در مقابل صهیونیزم و سایر جنایتکاران با مشت های گره کرده بایستیم و با ان همه امکاناتی که داریم مقابله کنیم .ما اگر نفت را ده روز به روی دنیا ببندیم ،دنیا مطیع ما میشود. “

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: