تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸ - ۱۷:۴۰ کد مطلب 52381

گزارش ناپاکی‌های فوتبال به فدراسیون

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران مدعی شد، در گروه الف لیگ یک اتفاقات زیادی رخ داده است.

به گزارش میدان72 به نقل از افکار نیوز، صادق درودگر در خصوص حضورش در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: به فدراسیون آمده‌ام تا پس از جلسه کی‌روش با هیئت رئیسه صحبت‌های خود را در خصوص ناپاکی‌های فوتبال به اعضای هیئت رئیسه انتقال دهم.

وی افزود: در فوتبال توپی که از طریق آفساید به گل برسد مورد قبول نیست و برد با این گل عادلانه محسوب نمی‌شود. در فوتبال ناپاک هم به همین شکل است. در سال‌های گذشته برای مبارزه با ناپاکی‌های فوتبال تصمیمات خوبی گرفته شد و دیدید در یکی دو سال اخیر شاهد این اتفاقات در فوتبال‌مان نبوده‌ایم اما از نیم‌فصل دوم در لیگ یک اتفاقاتی افتاد که باید به آن رسیدگی شود. اگر با این ناپاکی‌ها برخورد نشود این مسائل برای تیم‌های دیگر اپیدمی شده و دیگر کسی برای موفقیت تیمش سرمایه‌گذاری نمی‌کند، بلکه به دنبال مسئله دیگری رفته و سعی می‌کند به اصطلاح گل آفساید بزند تا برنده شود!

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران تأکید کرد: می‌خواهم به اعضای هیئت رئیسه بگویم در نیم‌فصل دوم در لیگ یک چه اتفاقاتی افتاده است، چطور همه این اتفاقات در خصوص حریفان یک تیم افتاد و این اتفاقات را در هیچ بازی‌های دیگری شاهد نبودیم. این اتفاقات را اخیراً باشگاه فولاد نوین با مطرح کردن شکایتش از تلفن‌هایی که به بازیکنانش زده می‌شد، پیگیری کرد. در یک تیم تغییراتی در نیم‌فصل به وجود آمد و بعد از این تغییرات از همان بازی اول تیمی روبه‌روی این تیم سه بازیکن اخراجی داد. در بازی دوم دو بازیکن اخراج شدند. در بازی سوم هم این اتفاق افتاد.

درودگر در پاسخ به این پرسش که آیا برای حرف‌هایش مدرک دارد، گفت: من خیلی رک حرف‌هایم را می‌زنم. کاملاً مشخص است که در گروه الف لیگ یک اتفاقات زیادی رخ داده است. در یکی از بازی‌های این تیم دروازه‌بان حریف که دروازه‌بان سابق‌شان بود به یک‌باره بازی نمی‌کند. در دو سه بازی بازیکن مقابل‌شان در دقیقه ۸۰ به بعد خطای هند در محوطه جریمه‌شان مرتکب می‌شدند تا به نفع تیم مس پنالتی بگیرند. این اتفاقات در دیدار این تیم با فجر سپاسی و شهرداری اردبیل هم تکرار شد که همه‌اش با تبانی بوده است.

وی خاطر نشان کرد: اینکه پشت پرده چه می‌گذرد را ما مدرک نداریم. اگر قرار بود آنها جلوی چشم همه این کار را کنند قطعاً مدرک هم بود. وقتی باشگاه فولاد اهواز از اتفاقاتی که رخ داد از باشگاه مس شکایت کرد، دیدید این تیم در دو بازی اخیرش که با حضور ناظر انجام شد، فقط یک امتیاز توانست کسب کند. این هم به این خاطر بود که تلفن‌ها کنترل شد تا آنها نتوانند با بازیکن حریف تماس بگیرند.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در ادامه با تأکید بر اینکه نمی‌شود مسائل پشت پرده را رو کرد، افزود: وقتی دو ماشین ضربه دیده را در خیابان ببینیم مشخص است آنها تصادف کرده‌اند اما ما صحنه تصادف را ندیده‌ایم. در حال حاضر هم شرایط کاملاً مشخص است که برای یک تیم چه اتفاقی افتاده است که تا این حد به یک باره روند صعودی در پیش گرفت و به نوعی رنگ رخساره خبر می‌دهد از سر درون.

درودگر درباره اینکه فکر می‌کند با مطرح کردن این صحبت‌ها چه اتفاق مثبتی رخ می‌دهد، گفت: وقتی این مسائل مطرح می‌شود با تیم‌ها برخورد می‌کنند مثل برخوردی که با تیم شهرداری تبریز شد. اگر این برخوردها صورت بگیرد تیم‌ها برای صعود کردن از راه درست وارد می‌شوند و دنبال ناپاکی‌ها نمی‌روند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: