تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۴ کد مطلب 52889

شبستان از 13 اردیبهشت ماه در اختیار ناشران/ پایان سهمیه‌بندی بن کارت‌های دانشجویی

مدیر کمیته رفاهی و نهادهای همکار بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: سهمیه‌بندی بن کارت‌های دانشجویی از ساعت 24 روز چهارشنبه برداشته می‌شود و سایت برای تمام دانشجویان و طلاب سراسر کشور جهت ثبت‌نام باز است.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس، حسین صفری، مدیر کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب تهران از پایان آماده‌سازی غرفه‌های شبستان تا پایان 12 اردیبهشت و واگذاری آن از روز 13 اردیبهشت ماه خبر داد.

حسین صفری با اشاره به اقدامات انجام شده در روزهای اخیر اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، روند تخلیه نمایشگاه ساختمان به سرعت در حال انجام است و همزمان با تخلیه نمایشگاه کار غرفه‌سازی در شبستان در حال انجام است.

وی ادامه داد: امیدوارم کارهای ساخت و ساز این بخش را هم بتوانیم به سرعت انجام دهیم و از روز 13 اردیبهشت این بخش نیز در اختیار ناشران قرار گیرد تا غرفه‌داران بتوانند به سرعت کارهای تکمیلی غرفه‌های خود را انجام دهند.

* پایان سهمیه‌بندی بن کارت‌های دانشجویی در روز آخر ثبت‌نام/ سایت برای دانشجویان سراسر کشور باز می‌شود

نیکنام حسین‌پور مدیر کمیته رفاهی و نهادهای همکار بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: سهمیه‌بندی بن کارت‌های دانشجویی از ساعت 24 روز چهارشنبه برداشته می‌شود و سایت برای تمام دانشجویان و طلاب سراسر کشور جهت ثبت‌نام باز است.

حسین‌پور در توضیح وضعیت بن کارت‌های دانشجویی اظهار کرد: با توجه به ثبت نام صورت گرفته برای بن کارت‌های دانشجویی، تا به امروز 191 هزار نفر ثبت نام قطعی کرده‌اند و بر اساس توافقات صورت گرفته، از روز پنجشنبه سایت از حالت سهمیه‌بندی خارج خواهد شد و دانشجویان و طلاب بدون در نظر گرفتن محل تحصیل می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: دانشجویان و طلابی که از روز پنجشنبه اقدام به ثبت نام می‌کنند باید توجه داشته باشند که هنگام ثبت نام یکی از شعب بانک صادرات استان تهران را برای دریافت بن کارت‌های خود انتخاب کنند.

حسین‌پور در تشریح آزاد شدن سهمیه‌بندی بن‌ کارت‌های دانشجویی گفت: این یک فرصت ویژه است برای استان‌هایی که سهمیه آن‌ها به اتمام رسیده است زیرا سیاست معاونت امور فرهنگی این است که مقدار بودجه‌ای که برای دانشجویان تصویب شده است، بازگشت نداشته باشد و در اختیار دانشجویان قرار گیرد.

وی در پایان بیان داشت: به منظور ثبت نام دانشجویان بدون در نظر گرفتن سهمیه هر استان می‌توانند از ساعت 24 روز چهارشنبه 9 اردیبهشت ماه به سایت http://bon.tibf.ir جهت ثبت‌نام مراجعه کنند.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، گفت‌و‌گو با جهان» از تاریخ 16 تا 26 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: