تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۸ کد مطلب 53268

مضروب شدن الهام چرخنده در مشهد + تکذیبیه

خبرگزاری فارس در مصاحبه با الهام چرخنده بازیگر انقلابی سینما و تلویزیون خبر منتشر شده توسط بعضی رسانه های خبری مبنی بر ضرب و شتم الهام چرخنده در مشهد را تکذیب کرد .

به گزارش اختصاصی میدان 72 روز جمعه 11 اردیبهشت خبری در بعضی سایت های خبری مبنی بر اینکه الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون پس از زیارت حرم امام رضا (ع) و در مسیر برگشت در یکی از خیابان های مشهد توسط راکب یک موتورسیکلت مورد ضرب و شتم قرار گرفت، منتشر شد . قاصد نیوز از اولین رسانه هایی بود که این خبر را در سایت خبری خود کار کرد . این پایگاه خبری تحلیلی نوشت : بنا به اطلاع یک شاهد میدانی، ساعتی پیش خانم الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون پس از حضور در حرم رضوی و زیارت امام رضا(علیه السلام) در هنگام خروج از باب الجواد توسط یک راکب موتور سوار که صورت خود را پوشانده بود و از صحنه گریخت مضروب شد. خبرنگار قاصد نیوز در طی تماس با بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد از صحت این ماجرا اطلاع حاصل نمود. گفته می شود وی از ناحیه دو پا دچار مصدومیت شده است.

حتی این سایت خبری با انتشار عکسی از این بانوی هنرمند انقلابی در بیمارستان مدعی شد که این عکس مربوط به همین اتفاق است .

الهام+چرخنده

همچنین پایگاه خبری تحلیلی مشهد پیام که یک سایت خبری استانی در خراسان است، در خبری مدعی شد :ساعتی پیش خبری مبنی بر سوءقصد به یکی از بازیگران مطرح کشور در مشهد منتشر شد که با بررسی‌های انجام‌گرفته مشخص شد این بازیگر، «الهام چرخنده» است.

الهام چرخنده بازیگری است که با تغییر رفتار خود و زیر پا گذاشتن اصول و قواعد نانوشته عالم سینما، بسیاری از به‌ظاهر هنرمندان را رنجانده و گاهأ نیز با تهدیدها و حمله‌های گاه‌وبیگاه همراه بوده، در سیبل حملات لفظی و فیزیکی طیف مخالف خود قرار دارد.

الهام چرخنده که گویا از زیارت حرم مطهر رضوی بازمی‌گشت دریکی از خیابان‌های مشهد، توسط راکب یک موتورسیکلت که صورت خود را پوشانده بود مورد ضرب و شتم شدید قرارگرفته است.

شنیده‌ها از آن حکایت دارد که وی از ناحیه دو پا دچار آسیب‌دیدگی شدید و شکستگی شده و به بیمارستان منتقل‌شده است.

طی تماس تلفنی برقرارشده با بیمارستان، حال عمومی وی خوب توصیف اما از ارائه اطلاعات بیشتر خودداری شد.

این پایگاه خبری استانی البته ساعتی بعد از انتشار خبر مصدوم شدن چرخنده در خبری به شرح حال ماجرای اتفاق افتاده از زبان یکی از نزدیکان الهام چرخنده کرد و نوشت : ایشان عصر امروز(جمعه) از بازدید خود از منزل ابوی مقام معظم رهبری چند عکس روی شبکه اجتماعی خود گذاشت لابلای متن آن عکس، محل سکونت خود را نیز عنوان می‌کند.

وی زمان حادث شدن این حرکت را حدود ساعت ۹ شب عنوان کرد و ادامه داد: خانم چرخنده حدود ساعت ۹ تا ۹:۳۰ که از زیارت حرم مطهر بازمی‌گشتند، یک موتور سوار ایشان را مضروب کرده و فرار می‌کند.

 

اینستاگرام چرخنده

 

این منبع آگاه گفت: از طریق بیمارستان سوانح امدادی موضوع شکایت به نیروی انتظامی پیگیری شد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه کسانی می‌توانند عامل این حرکت باشند، تصریح کرد: ایشان قاعده کلی حاکم بر سینما را که توسط افرادی همچون رامین جهانبگلو تشکیل‌شده بود را برهم زدند، زمانی که چنین اتفاقی می‌افتد، مسلماً جریان‌ها و افرادی هستند که بخواهند این کار را انجام دهند

 

اینستاگرام چرخنده 2

 

این فرد آگاه با تأکید بر این‌که ایشان برای زیارت و طرح‌های سازمان‌دهی فعالیت‌های فرهنگی خود به مشهد آمده بودند، خاطرنشان کرد: خانم چرخنده هم‌اکنون از بیمارستان مرخص شده‌اند.

وی افزود: طی آخرین تماسی که با ایشان داشتم، ترس و دلهره در صدای ایشان احساس می‌شد، در بیمارستان معاینه شدند، در عکس‌ها نیز مشکل خاصی دیده نشده و شکستگی نداشتند.

پایان این ماجرای عجیب و مبهم 

اما در پی انتشار این اخبار، خبرگزاری فارس در تماس با الهام چرخنده اصل ماجرا را جویا شد که با تعجب و تأسف وی از شنیدن این خبر از مجاری مختلف رسمی و غیررسمی مواجه شد.

چرخنده در این گفت‌وگو تأکید کرد: کاملاً در صحت هستم و کماکان در حیرتم که این شایعات چطور و با چه نیتی منتشر می‌شوند؟!

چرخنده در ادامه ابراز داشت: در جوار صحن امام رضا(ع) هستم و هیچ سوءقصدی به بنده نشده است.

وی در ادامه گفت: اینجا شور و حال بسیار خوبی در همه مردم است و جای همه عزیزان در این جوار نورانی خالی است.

این بازیگر تلویزیون بیان داشت: از جایی که خیلی از عزیزان ناراحت و نگران شدند، می‌گویم کسی که شب میلاد حضرت علی(ع) در جوار حضرت رضا (ع) باشد، ایمن است.

چرخنده در پایان اظهار داشت: من سالروز ولادت امیرالمؤمنین(ع) را به مردان غیور کشورم، رهبر خاکی وطنم و به پدرم که به دخترش یاد داد مردانه فریاد بزنم «یا علی مددی» تبریک می‌گویم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: