تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۲ کد مطلب 53393

تخفیف ۵۰ درصدی ویژه بانوان تهرانی

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران از ارائه تخفیف ۵۰ درصدی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران برای بانوان خبر داد.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از مهر، محمد رضایی در خصوص پیشرفت برنامه های ورزشی بانوان در سال ۹۴، افزود: در سال جاری برنامه های ورزشی بانوان را ویژه تر در نظر گرفتیم.

وی تمام سوله های ورزشی الزهرا(س) را ویژه بانوان دانست و گفت: سوله های الزهرا(س) را به طور شبانه روز مخصوص بانوان در نظر گرفته ایم و بنا بر سلیقه آنان در هر منطقه رشته های ورزشی خاص را قرار داده ایم.

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران بانوان را در تمامی ورزشگاه های شهرداری دخیل دانست و عنوان کرد: تمامی مجموعه های ورزشی را که ویژه آقایان قرار داده ایم را به صورت یک روز در میان برای بانوان در نظر گرفته ایم؛ یعنی بانوان در تمامی مجوعه های ورزشی شهرداری دخیل هستند و در تمامی ایام می توانند از مجموعه های ورزشی استفاده کنند.

رضایی با اشاره به حذف کارت های شهروندی تاکید کرد: کارت های شهروندی را حذف کردیم تا تمامی شهروندان بتوانند از به طور یکسان از خدمات این کارت ها بهره مند شوند. از این پس بانوان می توانند ۳ روز در هفته به ورزشگاه های شهرداری مراجعه کنند و از تخفیف ۵۰ درصد استفاده کنند.

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران تصریح کرد: در حال حاضر ۱۱ شهربانو داریم که در آن ها تمامی امکانات ورزشی و رشته های مختلف برای بانوان وجود دارد.

رضایی گفت: در شهربانوها تمام امکانات ورزشی و تفریحی وجود دارد که شهروندان می توانند در طول هفته از این امکانات بهره مند شوند.

وی با اشاره به فعالیت های رقابتی بانوان افزود: در بحث فعالیت های رقابتی نیز ۳۵ رشته ورزشی برای بانوان در کل مناطق ۲۲ گانه داریم که تمامی تیم ها می توانند در این رشته ها ثبت نام به عمل آورند و رقابت های محلی، منطقه ای و فرا منطقه ای انجام دهند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: