تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۸ کد مطلب 53889

تلاش می کنند اصل سخنان احمدی نژاد به گوش کسی نرسد

تلاش می کنند با حاشیه پردازی و جعل دروغ و اتهام زنی، اصل سخنان احمدی نژاد به گوش مردم نرسد. کیست که نداند حضور یا عدم حضور یک مسوول در مراسم جشن شب میلاد امیرمومنان صرفا یک بهانه است، کیست که نداند چرا یک دفتر کوچک در ولنجک که اساسا متعلق به دکتر نیست در نظر رسانه ها آنقدر مهم جلوه داده می شود، و چرا خبر دروغ دیدارهای شبانه ی انتخاباتی احمدی نژاد در بابل جعل می شود.

میدان 72/ کمال رستمعلی: در دانشگاه امیرکبیر گفته شد که بعضی ها که میگویند ظهور امروز و فردا اتفاق می افتد، دروغ می گویند. هرچند نشنیده ایم که کسی گفته باشد ظهور امروز و فردا رخ می دهد، اما ظاهرا اشاره و کنایه ای بود به بشارتی که برای نزدیک بودن آن واقعه ی بزرگ داده شد.

چندی قبل هم انتقاد تندی کرد از دکتر احمدی نژاد که چرا انکار کرد هولوکاست را. نشنیده ایم که رییس جمهور سابق کشورمان هولوکاست را انکار کند، بلکه صرفا چند سوال طرح کرد.

قبل ترش ادعا شد که احمدی نژاد سال 84 ابتدا با ایشان هماهنگ کرد و بعد وارد عرصه شد که از سوی دفتر دکتر تکذیب شد. بعد خاطره ای ساخته شد در خصوص چرایی حضور در سال 84 و اشکی که ریخت و قلبی که لرزید.

به پایگاه اطلاع رسانی سخنران مراسم روز استاد دانشگاه امیر کبیر هم که مراجعه کنید، یکی در میان درباره دکتر احمدی نژاد مطلب دارد و مدام در حال تعریف خود و موقعیت خود در برابر دکتر احمدی نژاد است و اصرار دارد هر آن چه مربوط به احمدی نژاد هست را رصد کند و بلافاصله موضعی بر علیه آن بگیرد.

رسانه های حامی اش نیز هر یک به نوعی به رییس جمهور دولت های نهم و دهم می پردازند، گاه با قصه بافی های ناشیانه، گاه با هتاکی و توهین و تمسخر، گاه در قالب یادداشت، گاه به شکل هشدار به اصولگرایان. احساس می کنند در برابر دکتر احمدی نژاد قرار گرفته اند و از نقشی که برای خود ترسیم و تصویر کرده اند، اعتماد به نفس می گیرند.

تلاش می کنند با حاشیه پردازی و جعل دروغ و اتهام زنی، اصل سخنان احمدی نژاد به گوش مردم نرسد. کیست که نداند حضور یا عدم حضور یک مسوول در مراسم جشن شب میلاد امیرمومنان صرفا یک بهانه است، کیست که نداند چرا یک دفتر کوچک در ولنجک که اساسا متعلق به دکتر نیست در نظر رسانه ها آنقدر مهم جلوه داده می شود، و چرا خبر دروغ دیدارهای شبانه ی انتخاباتی احمدی نژاد در بابل جعل می شود، و چرا به دروغ تیتر مجلات و روزنامه هایشان را به قصد احمدی نژاد برای فتح مجلس اختصاص می دهند و چرا همه ی دنیای کوچک شان را که خلاصه شده در انتخابات و فتح این کرسی و آن صندلی را به احمدی نژاد نسبت می دهند.

حقیقت آن است که هم سخنران محترم دانشگاه امیرکبیر و هم رسانه های رنگارنگش اساسا مساله ی احمدی نژاد نیستند. حقیقت آن است که احمدی نژاد مدت هاست که پاسخی به حرف ها و اتهام ها و خاطره سازی ایشان نمی دهد. حقیقت آن است که در جاده ای دارند به سرعت پیش می روند و خود را رقیب و در برابر احمدی نژاد می پندارند که اصولا دکتر در آن جاده و در مسیر این ها نیست.

یک بار دیگر سخنان دکتر احمدی نژاد را در شب میلاد امام پرهیزگاران بخوانید تا بدانید چرا برخی رسانه ها اصرار دارند این حرف ها به گوش مردم نرسد. جدیدترین سخنرانی دکتر احمدی نژاد آشکارا نشان می دهد، او به مسایلی عمیق و جهانی، مساله ی انسان و سرنوشت انسان و نتیجه ی تلاش های چند هزارساله ی صالحان و مومنان می اندیشد. یکی به آن بنده ی خدا و دوستان رسانه ای اش بگوید شما مساله ی احمدی نژاد نیستید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: