تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۹ کد مطلب 53943

ظهور چه نزدیک است …

در این زمانی که چشمانمان، یتیم ندیدن امام عصرمان است در سایه ی ولایت فقیه، با درک مفاهیم عمیق انقلاب اسلامی که در کلام امام خمینی موج میزند، با خون دل، با بذل جان، همراه انقلاب شویم که این انقلاب امتداد خواهد یافت و هر روز ظهورش وسیعتر و عمیقتر خواهد شد تا به ظهور حضرت حجت بیانجامد .

میدان72/باشگاه مخاطبین: انقلاب اسلامی ادامه ی مبعث و غدیر است . ادامه به معنای امتداد و ظهور آن . انقلاب اسلامی وامدار منبع عظیم معارف دین مبین اسلام است .دینی که در زمان پیامبراکرم بصورت کامل در آمد و این منبع عظیم معارف و احکام الهی در اختیار انسان قرار گرفت .

همچنانکه در زمان بعثت پیامبر اسلام و وقایع پس از آن با وجود مکر منافقین و هجمه ی دشمنان، پیامبر از هر فرصتی برای تبیین معارف و جاری کردن احکام و معارف در جامعه تلاش میفرمود ، در زمان انقلاب اسلامی و وقایع پس از آن نیز بعد از چند صد سال سلطنت شاهنشاهی طاغوتی این فرصت فراهم شد تا با وجود مکر و نیرنگ کثیف منافقان و هجمه ی سراسری دشمنان ، مردم به مناسک و معارف دین خود بیشتر و عمیق تر پرداخته و نقش و جایگاه روحانیت و معنویت در زندگی آنها پر رنگ تر شود .
همچنانکه در جامعه ی غفلت زده و جاهلیت عرب ،به سبب برکات حاصل از بعثت پیامبر اکرم و حضور ایشان ،غفلتها کنار زده شد وعقلها بیدار شدند که سزاوار است بگوییم انقلابی عظیم در قلبها ی مستمندان ومظلومین و فقرا و پابرهنگان به وجود آمد و دشمن اسلام را عصبانیتر و نمایانتر ساخت و زمینه ی رسوایی منافقین را فراهم نمود و بذر امید را در قلوب مسلمین پر بارتر نمود ، در جریان انقلاب اسلامی و وقایع پس از آن نیز غباره و غفلتهای ناشی از حاکمیت سلطنتهای مستبد رخت بر بست ودر جوار حضور پر برکت ولی فقیه ، جانها جانی دوباره یافت .
این انقلاب امتداد بعثت پیامبراست .مگر نه این است که پیامبرطاغوت زمان را کنار زد ومگر نه این است که از خدایی گفت که شریکی ندارد .این کلام دلنواز رسول الله است که از زبان امام خمینیبه گوش جانها میرسد و ولایت طاغوت را نفی میکند .
غمخوار مظلومین شدن ،همنشین و همردیف آنها گشتن و فریاد عدالت خواهی سر دادن تنها از تبار رسول الله بر می اید وبس . همچنانکه امام خمینی نیزاز نسل ایشانند .
در غدیرچه شد ؟نهال اسلام به دست ولایت سپرده شد تا از آن مراقبت کند وتا سر حد جان ازآن پشتیبانی کند .غدیر آمد تا اسلام تکیه گاه داشته باشد .تا اسرار معارف اسلام که بطن در بطن است برای اهلش فاش شود واین منبع عظیم الهی کم کم در جامعه جای خود را باز کند و نظام زند گی مسلمانان شود .
غدیر آمد تا هدف گم نشود .همه در سایه ی ولایت به مقصد برسند .فریب شیطان صفتان را نخورتد ونکند که اسلام دستاویزی برای ظلم و تجاوز و شرک شود .غدیر آمد و آمدنش با امیر المومنین شروع شد .پس از آن امام حسن (ع) ، پس از آن امام حسین (ع) ، . . .و در این زمان امام عصر،ارواحنافداه، همه آمدند به پشتیبانی از معرف و احکام اسلام .
مگر نه این است که امام خمینی فرمودند ای علمای اسلام به داد اسلام برسید ، و مگر نه این است که فرمود به جای ایراد گرفتن از این اسلام نوپا ، به کمک اسلام عزیز بشتابید . و مگر نه این است که امام خمینی تکیه گاهی شد برای حفظ اسلام ، تاسر حد جان ، که فرمود من اگر تنها هم باشم ،به تنهایی قیا میکنم .
و مگر نه این است که ولایت فقیه درزمان غیبت امام عصرمان ، ادامه ی همان پشتوانه ای است که از غدیر رقم خورده است .ولایت فقیه در ادامه ی غدیر است .مگر نه اینکه اماممان فرمود ولایت فقیه ، همان ولایت رسول الله است .
در این زمانی که چشمانمان، یتیم ندیدن امام عصرمان است در سایه ی ولایت فقیه ،بادرک مفاهیم عمیق انقلاب اسلامی که در کلام امام خمینی موج میزند ، با خون دل ، با بذل جان ،همراه انقلاب شویم که این انقلاب امتداد خواهد یافت و هر روز ظهورش وسیعتر و عمیقتر خواهد شد تا به ظهور حضرت حجت بیانجامد .

ان شاالله .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: