تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۳ کد مطلب 53954

کریم باقری تذکر کتبی گرفت

آرا و احکام مربوط به تخلفات برخی از دیدارهای هفته بیست‌ و ششم لیگ ‌برتر فوتبال از سوی کمیته انضباطی صادر شد.

به گزارش سرویس ورزشی میدان 72، بازی دو تیم پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان روز ۲۷ فروردین ماه برگزار شد و از سوی مجید بصیرت، مربی تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر حمله‌ور شدن به سوی داور، امتناع از اجرای دستور و تصمیم داور صورت گرفت. او طبق ماده ۶۶ آیین‌نامه انضباطی به ۳ جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کریم باقری، مربی تیم پرسپولیس نیز به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست به داور بازی، به تذکر کتبی محکوم شد.
تیم‌های سپاهان و پرسپولیس به دلیل تخلفات تماشاگران‌شان، هر کدام به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم شدند و تیم پرسپولیس باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مسابقه دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپای البرز روز ۲۷ فروردین برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم مقابل صورت گرفت. این تیم به ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
حبیب گردانی، بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل رفتار غیر‌ورزشی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

به دلیل رفتار غیر‌ورزشی و حرکات توهین‌آمیز، کاردوس آنتونیو، مربی تیم تراکتورسازی تبریز به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مسابقه دو تیم پدیده مشهد و گسترش فولاد تبریز در هفته بیست ‌و ششم برگزار شد و به دلیل مدیریت ضعیف، عدم حضور پزشک، رفتار غیر‌ورزشی توپ جمع‌کن‌ها، اهانت تماشاگران به عوامل تیم حریف، ورود غیرقانونی یکی از طرفداران به زمین مسابقه و حمله به بازیکن گسترش فولاد تبریز، کمیته انضباطی ضمن تذکر کتبی به مسئولان و سرپرست تیم پدیده مشهد، این تیم را به مبلغ ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: