تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۰۰:۲۸ کد مطلب 54079

وقتی ریس دفتر آیت الله مصباح یزدی و مصلحی کاندیدای احمدی نژادی ها می شوند!

هفته نامه صدا وابسته به اعضای حزب دولتی کارگزاران سازندگی در حدیدترین شماره خود مدعی فعالیت دکتر احمدی نژاد برای انتخابات مجلس دهم شد.

به گزارش سرویس سیاسی میدان 72، هفته نامه صدا وابسته به اعضای حزب دولتی کارگزاران سازندگی در حدیدترین شماره خود مدعی فعالیت دکتر احمدی نژاد برای انتخابات مجلس دهم شد.

در حالی که بارها از سوی دفتر دکتر احمدی نژاد نسبت به اخبار منتشر شده پیرامون فعالیت ایشان برای انتخابات مجلس دهم رد شده است، هفته نامه صدا به سردبیری لیلاز و حمایت مالی غلامحسین کرباسچی از اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی که این روزها اگهی های مجموعه خودرو سازی سایبا هم به تامین هزینه های این جریده حزبی می پردازد، اقدام به انتشار پرونده ویژه ای با عنوان گزارش تحقیقی در اثبات آنچه فعالیت انتخاباتی حامیان دکتر احمدی نژاد می داند، زده است.

در قسمت مربوط به گزارش فعالیت احمدی نژادی ها در مشهد، نصرالله پژمان فر و امیر قاضی زاده از اعضای شورای مرکزی پایداری به عنوان کاندیداهای مشترک تیم احمدی نژاد و پایداری عنوان شده است!

در گزارش مربوط به کرمان این هفته نامه، جلالی ریس دفتر آیت الله مصباح یزدی که در بغض و کینه آن نسبت به جریان حامی دکتر احمدی نژاد کوچکترین شکی نیست به عنوان کاندیداهای جریان احمدی نژاد نام برده شده است!

پروفسور لنکرانی کاندیدای ردصلاحیت شده جبهه پایداری که از نظر ایت الله مصباح یزدی اصلح زمین و آسمانهاست در کنار سعید جلیلی دبیر شورای امنیت ملی که پرونده هسته ای را سرخود و بدون هماهنگی با رئیس جمهور سابق جلو می برد، هم به ترتیب کاندیدای احمدی نژادی ها در شیراز و قم معرفی شده است.

مصلحی وزیر پر دردسر که هنوز هم انحراف انحراف می کند و در دوران مسئولیتش در وزارت اطلاعات باعث برخوردهای تند با حامیان دکتر احمدی نژاد شد نیز کاندیدای احمدی نژادی ها در اصفهان معرفی شده اند.

نکته جالب در این گزارش ها تلاش مصنوعی برای پیوند زدن حامیان دکتر احمدی نژاد با جبهه پایداری است در حالی که هیچ گونه همکاری و ائتلاف انتخاباتی وجود ندارد، بنظر می رسد که جریان فتنه گر که همه چیز خود را در حضور در قدرت رسمی می بیند قادر به تحلیل عدم فعالیت دکتر احمدی نژاد برای انتخابات مجلس دهم نیست و این چنین به داستان سرایی های متوهمانه می پردازد.