تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۱ کد مطلب 54087

در ولنجک خبری از انتخابات نیست

ما به ولنجک می رویم و به این عمل خود می بالیم. چراکه هر چه در آن دفتر از احمدی نژاد شنیدیم، فقط و فقط از کرامت انسان، انسان کامل، عظمت امام عصر (عج)، لزوم تبعیت از ولایت فقیه، پشتیبانی از انقلاب، آرمان های امام و شهدا و دفاع از کیان ولایت بود ولاغیر. برخلاف چیزی که آقای حیدرپور عرضه داشتند، آنجا هیچ خبری از انتخابات و این بازی های سیاسی نیست.

میدان 72/ سهیل جانی پور: عوض حیدرپور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در مصاحبه با روزنامه شرق گفت که باید رفت و آمدهای یاران احمدی نژاد در دفتر ولنجک به شدت کنترل شود. گفت که آنها -احمدی نژادی ها- قصد حضور در صحنه انتخابات مجلس دارند و نباید چنین اجازه ای به آنها داد.

در جواب ایشان ذکر چند نکته ضروری ست تا برای مخاطبین روشن شود که ماجرا چیست.

اول: به عنوان یک احمدی نژادی که توفیق چند بار حضور در دفتر محمودیه – ولنجک- را برای دیدار با دکتر احمدی نژاد و حضور در مراسم مذهبی داشتم، با افتخار اعلام می کنم و اطمینان دارم که سایر یاران نیز با افتخار اعلام می دارند که آری؛ ما آنجا می رویم و به این عمل خود می بالیم. چراکه هر چه در آن دفتر از احمدی نژاد شنیدیم، فقط و فقط از کرامت انسان، انسان کامل، عظمت امام عصر (عج)، لزوم تبعیت از ولایت فقیه، پشتیبانی از انقلاب، آرمان های امام و شهدا و دفاع از کیان ولایت بود ولاغیر. برخلاف چیزی که آقای حیدرپور عرضه داشتند، آنجا هیچ خبری از انتخابات و این بازی های سیاسی نیست.

آنگونه که وی به برادران امنیتی هشدار دادند که رفت و آمدها را رصد کنید، همینجا اعلام می کنم که من را رصد کنید و همه رفت و آمدهایم را زیرنظر بگیرید و هرگز مگذارید دست از پا خطا کنم. چرا که برای من و دوستانم، سرباز گمنان امام زمان (عج) حرمت و نظارتش ارزش دارد.

دوم: چرا این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در نظام مردم سالار جمهوری اسلامی از حضور یک طیف سیاسی در عرصه انتخابات – به شرط صحت- بیم دارد؟ مگر خود او در همین عرصه رقابت نکرده و سه دوره نماینده مردم نشده؟ پس چرا نمیخواهد حضور یک گروه دیگر را تحمل کند و اینگونه با این همه تهمت و افترا سعی در حذف یک طیف دارد؟

جواب واضح است. آقای حیدرپور از اقبال عمومی به احمدی نژاد و یارانش آگاه است. می داند که اگر در حوزه انخابیه او، یک نفر از یاران احمدی نژاد در شرایط برابر بتواند با وی رقابت کند، قطعاً دیگر نخواهد توانست بر کرسی سبز خانه ملت برای چهارمین بار جلوس کند.
اما آیا این رفتار برای از میدان خارج کردن رقیب، با شعارها و آرمان های نظام اسلامی سازگاری دارد؟ قطعاً پاسخ منفی ست. پس بهتر است به جای این رویاپردازی ها و تهمت زدن های بیخودی، با خیال آسوده به فکر دوره ای دیگر باشی آقای حیدرپور، چرا که همانگونه که بالا عرض کردم، آنجا هیچ خبری از انتخابات نیست.

سوم: چند سوال از عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس که رگ غیرت امنیتی اش برای یاران احمدی نژاد متورم شده و به همه هشدار می دهد:

آیا چندماه قبل از انتخابات سال 88 که ورود ایرانیان مقیم خارج به کشور، ناگهان رشد چشم گیری یافت و اتفاقاً وزارت خارجه دولت نهم بارها در گزارش های مختلف این امر را هشدار داده بود، همین قدر حساس شده بودید و به مراجع ذی ربط هشدار داده بودید؟ اگر دادید پس چرا آن همه اتفاق ناگوار گریبان گیر کشور و ملت شد؟

آیا با شنیدن روزانه افزایش آمار اعتیاد و طلاق و تجاوز به عنف و قتل، به خود نمی لرزید و بنابه وظیفه ذاتی خود، هشداری به کسی نمی دهید؟

این روزها که رفت و آمد خبرنگار صهیونیست و گروه آمریکایی و… به کشور ما مثل آب خوردن انجام می شود و هیچ کدامتان خبر هم ندارید، آیا رگ غیرتتان باد کرده و هشدار داده اید؟

فرزندان این مردم در لباس سربازی، در مرزهای شرقی کشور به دست اشرار به شهدات می رسند و انگار این ماجرا عادت شده برای ما. آیا برای امنیت مرزهای شرقی کشور و حفاظت از جان جوانان دلاور وطن، اندیشیده اید؟

مگر یکی از وظایف تعریف شده شما در کمیسیون مربوطه، موضوع شوراها و شهرداری ها نیست؟ آیا با شنیدن اخبار تخلف های مالی فراوان در شوراها و شهرداری های گوشه و کنار کشور، کمر همت بسته اید برای ریشه کنی این قبیل رخدادها؟

از حوزه سیاست خارجی هم که یکی از مهم ترین وظایف شماست عبور می کنم و سوالی نمی پرسم چون ممکن است به جایی بربخورد!!

راستی آقای حیدرپور؛ چه خبر از فکت شیت ایرانی؟؟!!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: