تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۲ کد مطلب 54121

ماجرای یک شب بارانی در جشنواره فیلادلفیا

فیلم کوتاه ماجرای یک شب بارانی به کارگردانی مهدی فردقادری از تولیدات انجمن سینمای جوانان تهران به بخش مسابقه جشنواره «کان» فیلادلفیا آمریکا راه پیدا کرد.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا، این جشنواره که هر ساله توسط شبکه کان و در چهار ایالت پنسیلوانیا، کالیفرنیا، ایلینوی و تگزاس برگزار می شود، فیلم هایی را به نمایش می گذارد که معرف فرهنگ کشورهای خود هستند.

امسال فیلم ماجرای یک شب بارانی به عنوان نماینده ایران در این جشنواره روی پرده خواهد رفت.

بر اساس گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، برگزیدگان این رویداد هنری علاوه بر دریافت جایزه، از شبکه کان پخش خواهند شد.

ماجرای یک شب بارانی که پیش از این ضمن حضور در بخش مسابقه جشنواره های ریورساید کالیفرنیا و آکادمی فیلم واشنگتن موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره های سینمای جدید هالیوود و کلونی اوهایو شده است، سومین سکان-پلان مهدی فردقادری پس از فیلم های کوتاه تناوب و دایره های معکوس است و به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان تهران تولید شده است.

در این فیلم کوتاه، هنرمندانی چون منوچهر علی پور، زهره رمضانی، مهسا فقهایی، کیان درجزی، حسین محروقی، غزال قاسمی، ساینا اسدی، امیر پارسا صفری و مهدی فردقادری به ایفای نقش پرداخته اند.

برخی از عوامل فیلم از جمله تصویربردار عارف نامور، صدابردار شاهین پورداداشی، دستیار کارگردان و برنامه ریز حسین محروقی، صداگذار آرش قاسمی و جلوه های بصری امیر مهران هستند.

جشنواره فیلم کان از 7 تا 10 می (16 الی 20 اردیبهشت ماه جاری) در فیلادلفیا آمریکا برگزار می شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: