تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۰۱:۳۳ کد مطلب 54284

اندر حکایت غلظت در جریان باطل

اگر بر همگان مشخص شود که جریان باطل فلان عالم دینى را با شخصیت ابوموسى أشعرى همسان سازى کرده تا در زمان مناسب از او استفاده کند، جریان باطل در صورت داشتن پایگاه اجتماعى و وجود افراد خنثى، جاهل و نادان، به جاى فرار از مهلکه، اقدام به دفاع از شخصیت مذکور کرده و شعار ” أشعرى زمانه حمایتت مى کنیم ” را از سوى پایگاه اجتماعى خود بلند خواهد کرد.

میدان72/ بسم الله الرّحمن الرّحیم . با سلام به همسنگران عزیز . یهود رهبرى جریان باطل را به عهده دارد. با استفاده از پیشگویان خود پیامبران الهى را رصد مى کند. شناسایى نسل به نسل تا رسیدن به پیامبر. جریان باطل در تلاش است با از میان برداشتن برخى اعضاى خانواده ، از تولد پیامبر گرامى اسلام جلوگیرى کند. با تولد و بالغ شدن پیامبر جریان باطل از حذف فیزیکى، بدلیل نگرانى از لو رفتن ماهیت جریان باطل منصرف شده، پروژه نفوذ کلید مى خورد. افراد ویژه اى از یهود مأموریت همراهى با محمد ابن عبدالله را دارند. جریان باطل از طریق نفوذى هاى خود، قبل و بعد از بعثت در کنار پیامبر حضور دارد. نگرانى از گسست در دنیاى اسلام و رسالت اصلى پیامبر، برخورد با عوامل جریان باطل را مانع مى شود. هدف اصلى جریان باطل بدست گرفتن حکومت و جانشینى و استهاله آن بعد از رحلت پیامبر است. بى توجهى به واقعه غدیر خم در امت اسلام نشان از صحت دغدغه پیامبر در عدم تقابل با جریان باطل دارد.

پیشگویان از پیروزى انقلابى در ایران خبر مى دهند که پس لرزه هاى آن اسرائیل را از بین خواهد برد. اکنون ضرورت دارد رفتار جریان باطل در مواجهه با انقلاب اسلامى با اقتباس از رفتار آنها در مواجهه با پیامبر اسلام آنالیز شود. ماهیت رهبرى انقلاب اسلامى در پانزده خرداد سال ۴٢ نمایان مى شود. در اینجا یهود براى دو مرحله ، جلوگیرى از پیروزى انقلاب ، و بدست گرفتن حکومت بعد از بنیانگذار انقلاب از طریق نفوذ دادن عوامل خود به درون انقلاب و اطراف امام ، برنامه ریزى مى کند. با شکست پروژه اول و پیروزى انقلاب فعالیت عوامل نفوذى یهود شروع مى شود. نقطه عطف فعالیت عوامل یهود در انقلاب تلاش براى بدست گرفتن جایگاه رهبرى بعد از رحلت امام بود. اما تفاوت ملت ایران با ساکنان سرزمین حجاز در عصر رسول الله این تلاشها را ناکام گذاشته و جایگاه ولایت و رهبرى به اهل حق مى رسد. اما تلاش یهود متوقف نشد. پیروزى محمود احمدى نژاد یک بار دیگر زنگ خطر را براى یهود به صدا در آورد. شناخت جریان باطل از احمدى نژاد دقیقتر از شناخت برخى در جریان حق بود. جورج بوش ، احمدى نژاد را یک خمینى کوچک مى نامد. احمدى نژاد، هولوکاست، شاکله اصلى یهود را هدف قرار مى دهد. مبارزات احمدى نژاد با یهود، خطر غلیظ شدن جریان باطل و آشکار شدن ماهیت و عوامل آنرا براى یهود در پى دارد. در این بین یهود بشدت نگران لو رفتن عوامل خود در انقلاب اسلامى ست. شایعاتى مبنى بر یهودى بودن احمدى نژاد منتشر مى شود. اما هدف یهود از انتشار این شایعه چیست؟
مسلم است که یهود در این ماجرا دست پیش گرفته تا پس نیافتد. چرا که شرایطى را فراهم مى کند تا احمدى نژاد نتواند عوامل یهود را معرفى کند. چرا که در صورت معرفى، کسى حرف او را قبول نخواهد کرد. این رفتار نشان مى دهد جریان باطل از غلیظ شدن واهمه دارد. اما جریان باطل قصد ندارد براى همیشه پشت ابر باشد. و با مستحکم کردن پایه هاى خود، زمینه را براى آشکار ساختن ماهیت خود فراهم مى کند. رفتار جریان باطل نشان مى دهد که براى شرایط مختلف برنامه دارند. یهود نه تنها براى بعد از پیامبر، بلکه حتى براى به خلافت رسیدن احتمالى حضرت على(ع) هم برنامه داشتند.
اما مهم این است که در صورت غلیظ شدن باطل و عوامل آن ، جریان باطل چه واکنشى خواهد داشت؟
اگر بر همگان مشخص شود که جریان باطل فلان عالم دینى را با شخصیت ابوموسى أشعرى همسان سازى کرده تا در زمان مناسب از او استفاده کند، جریان باطل در صورت داشتن پایگاه اجتماعى و وجود افراد خنثى، جاهل و نادان، به جاى فرار از مهلکه، اقدام به دفاع از شخصیت مذکور کرده و شعار ” أشعرى زمانه حمایتت مى کنیم ” را از سوى پایگاه اجتماعى خود بلند خواهد کرد.
که این زنگ خطرى براى اهل حق مى باشد. فتنه آخرالزمان همان غلیظ شدن جریان باطل است. در شرایطى که پایگاه سیاسى، اقتصادى و عوامل اجتماعى قوى و مستحکمى دارد.
” یا حسین شهید ”
” على “

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: