تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۶ کد مطلب 54318

کفاشیان چقدر حقوق می گیرد؟

رئیس فدراسیون فوتبال هیچ حقوقی بابت سمت فوتبالی اش دریافت نمی کند.

n00413072-bبه گزارش سرویس ورزشی میدان 72، علی کفاشیان اخیرا در مصاحبه ای گفته بود به اندازه خبرنگاران پول می گیرد و درآمد خاصی در فوتبال ندارد. اما طباطبایی مدیر مالی فدراسیون فوتبال که برادر همسر کفاشیان هم به حساب می آید، اظهارات او را تکذیب کرده و گفت: «ایشان افتخاری کار می کند و ما تا به حال یک ریال به او حقوق نداده ایم.»

طباطبایی در این باره توضیح داد: «آقای کفاشیان هیچ حقوقی از ما نمی گیرد. بنده که مدیر مالی هستم یک ریال هم به ایشان حقوق نداده ام. آقای کفاشیان بازنشسته بانک مرکزی است و حقوقش را از آنجا می گیرد نه از فدراسیون فوتبال.»

مدیر مالی فدراسیون همچنین درباره پاداش ۱۰ میلیونی به سه عضو سابق فدراسیون فوتبال گفت: «بله این خبر درست است. هیات رئیسه فدراسیون مصوب کرد که این حقوق را بدهیم. در اجلاسی که در مشهد برگزار می شود، این پاداش به آنها پرداخت خواهد شد. این مراسم روز چهارشنبه برگزار می شود.»

طباطبایی در پاسخ به این سوال که فدراسیون مشکل مالی دارد و چرا باید ۳۰ میلیون تومان پاداش بدهد، گفت: «در فوتبالی که ۴۴۰ میلیارد تومان در باشگاه هایش هزینه می شود، ۳۰ میلیون تومان دیگر هزینه ای نیست!»

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: