تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۱ کد مطلب 54560

شمار کشته‌شدگان حمله به بالگرد پلیس در مکزیک به 8 تن رسید

به گزارش رسانه‌های مکزیک یکی از مجروحان درگیری نیروهای پلیس فدرال و گروه‌های تروریستی ایالت «خالیسکو» این کشور جان خود را از دست داده و آمار کشته‌شدگان این درگیری را به 8 نفر رساند.

به گزارش میدان ۷۲، فارس به نقل از «تله‌سور»، هلی‌کوپتر نیروهای پلیس فدرال مکزیک که هفته گذشته با هدف دستگیری سرکرده گروه تروریستی ایالت خالیسکو وارد این منطقه شده بود توسط حمله اعضای این گروه سرنگون شده و باعث کشته شدن 6 نفر شد.
به گزارش دبیرخانه دفاع ملی مکزیک هفتمین قربانی این حادثه روز چهارشنبه جان خود را از دست داد و 6 نظامی دیگر در روز وقوع درگیری کشته شدند.
بر اساس اخبار رسانه‌های محلی مکزیک یکی دیگر از نیروهای پلیس این کشور که در درگیری‌های مذکور مجروح شده بود روز گذشته جان خود را از دست داده و آمار کشته‌شدگان این حادثه را به 8 نفر رساند.
وزیر کشور مکزیک در این رابطه اعلام کرد: این افسر پلیس به همراه چند تن دیگر از مأموران کشور در حادثه هفته گذشته به شدت مجروح شده بود که در نهایت صبح روز پنج‌شنبه جان خود را از دست داد.
بر طبق اطلاعات موجود در کل 16 نفر از نیروهای دفاع ملی و 2 نفر از اعضای پلیس فدرال در هلی‌کوپتر ارتش این کشور حضور داشته و راهی مبارزه با گروه تروریستی «خالیسکو» شده بودند.
این هلی‌کوپتر در آغاز عملیات، توسط اعضای گروه تروریستی «خالیسکو» سرنگون شد، گروهی که به انجام اموری مربوط به قاچاق مواد مخدر ، حمله به غیرنظامیان و درگیری با مأموران امنیتی در سطح این ایالت شهرت دارند.
تا کنون 6 تن از اعضای این گروه از سوی دادستانی مکزیک شناسایی شده و دیگر اعضای آن در حال بررسی می‌باشند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: