تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۱ کد مطلب 54724

واکنش سپاه به طرح تشکیل هلال شیعی

مسئول روابط عمومی کل سپاه راهبرد “شیعه‌هراسی” و سناریوی “تشکیل هلال شیعی”را اقدامی تبلیغاتی و شکست خورده توصیف و تصریح کرد:جهان اسلام با هوشمندی و هوشیاری تاکنون ترفندهای جهان استکبار در این عرصه را خنثی کرده است.

به گزارش میدان72 در پی سخنان سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در اجلاسیه نهایی کنگره بزرگداشت ۳۰۰۰ شهید استان سمنان در پنجشنبه گذشته و انتساب جمله “هلال شیعی در حال شکل‌گیری است” به ایشان، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه، اظهار کرد: انتساب این جمله به سخنان فرمانده کل سپاه یک برداشت ناقص و تحریف همراه با شیطنت از تحلیل ایشان از وضعیت و تحولات منطقه و اهداف و نقشه‌های آمریکا و قدرت‌های استکباری علیه انقلاب اسلامی وامت اسلامی بوده است.

وی افزود: نظام سلطه و استکبار به ویژه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها در راستای اختلاف‌افکنی بین امت اسلامی و جلوگیری از روند تکاملی و تاثیرگذار انقلاب اسلامی سال‌هاست در چارچوب راهبرد “شیعه‌هراسی” و” ایران‌هراسی” سناریوی خطرناک اتهام‌زنی به جمهوری اسلامی ایران در پیگیری “تشکیل هلال شیعی” را طراحی و دنبال می‌کنند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه راهبرد “شیعه‌هراسی” و سناریوی “تشکیل هلال شیعی”را اقدامی تبلیغاتی و شکست خورده توصیف و تصریح کرد:جهان اسلام با هوشمندی و هوشیاری تاکنون ترفندهای جهان استکبار در این عرصه را خنثی کرده است.

سردار شریف خاطرنشان کرد: تردیدی نیست آنچه مورد توجه افکارعمومی آحاد مسلمانان عالم قرار دارد “گفتمان انقلاب اسلامی” است که از مهمترین شاخصه‌ها و مؤلفه‌های آن “وحدت جهان اسلام”، “استکبارستیزی” و مبارزه با آمریکا و رژیم‌صهیونیستی با عنوان دشمنان اصلی اسلام و مسلمین است.

سخنگوی سپاه تصریح کرد: علت اصلی تلاش آمریکا و صهیونیست‌ها در ترویج موضوع هلال شیعی، اختلاف‌افکنی بین اقوام و مذاهب اسلامی و نیز وحشت آنان از وحدت و بیداری آحاد مسلمانان است که جمهوری اسلامی و ملت ایران همواره پرچمدار آن بوده و هستند.

سردار شریف در پایان با قدردانی از اهتمام اصحاب رسانه به انتشار درست و دقیق اخبار مربوط به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه اظهارات مربوط به فرماندهان و مسئولان ارشد آن، یادآور شد: مجدداً به رسانه‌ها توصیه می‌کنیم اخبار رسمی مربوط به سپاه را از “سایت خبری سپاه‌نیوز” به عنوان مرجع رسمی اخبار این نهاد انقلابی و مردمی پیگیری و مورد انتشار قرار‌ دهند.

منبع:افکار نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: