تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۷ کد مطلب 54811

دستگیری اوباش در جوادیه تهران

رئیس پلیس جواد آباد با اشاره به دستگیری یک نفر از اراذل و و اوباش سابقه دار در خاوه گفت: با دستور مقامات قضایی «ج.س» در میان انظار عمومی گردانده شد.

به گزارش میدن ۷۲‌، به نقل از جهان، سروان محمد جزایری در گفتگو با مهر با اشاره به عزم جدی پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس مردم اظهار داشت: نیروی انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش و مخلین نظم و امتی عمومی هیچ مماشاتی را نداشته و با جدیت با مزاحمین نوامیس و افرادی که آسایش مردم را دچار مخاطره می کنند، برخورد خواهد کرد.

رییس پلیس جوادآباد افزود: عملکرد قاطع پلیس در برخورد با اراذل و اوباش همواره مورد تأکید و حمایت فرماندهی انتظامی شرق استان تهران بوده و تلاش های صورت گرفته، رضایتمندی شهروندان را به همراه داشته است.

وی با اشاره به شرارت های یکی از اراذل و اوباش طی یک سال و نیم گذشته در خاوه جوادآباد ادامه داد: یکی از اراذل و اوباش با ایجاد رعب و وحشت در میان اهالی روستای خاوه علاوه بر مزاحمت، اقدام به سرقت اموال و دسترنج مردم را می کرد.

جزایری اضافه کرد: پلیس شهر جواد آباد طی یکسال و نیم اخیر به دنبال دستگیری این اوباش بود که خوشبختانه با تلاش های مأموران نیروی انتظامی، این مجرم سابقه دار به دام پلیس افتاد و تحویل مراجع قضایی شد.

رییس پلیس جواد آباد با اشاره به دستگیری یک نفر از اراذل و و اوباش سابقه دار که همراه با تیراندازی در خاوه بود گفت: با دستور مقامات قضایی ج.س در میان انظار عمومی گردانده شد.

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: