تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۵ کد مطلب 54875

«انسان ۲۵۰ ساله» همچنان در صدر پرفروش‌ها/ ترجمه آیت‌الکرسی به چاپ سوم رسید

مسئول روابط عمومی مؤسسه جهادی صهبا گفت: ترجمه مقام معظم رهبری از آیت‌الکرسی به دلیل استقبال مخاطبان در نمایشگاه کتاب به چاپ سوم رسید.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایکنا ،مصطفی صادقی، مسئول روابط عمومی مؤسسه جهادی صهبا در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) گفت: این مؤسسه حضور پررنگی در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دارد و در راستای استقبال مخاطبان از کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن»، بهای عرضه آن کاهش یافت.

وی افزود: این کتاب که حاصل برگزاری بیست‌و‌هشت جلسه متوالی در بیست‌و‌هشت روز ماه مبارک رمضان سال ۱۳۵۳، توسط رهبر معظم انقلاب است، در چاپ جدید با جلد شومیز عرضه شده تا تهیه آن برای مخاطبان آسان‌تر شود.

صادقی در ادامه از چاپ سوم ترجمه تفصیلی آیت‌الکرسی در نمایشگاه کتاب خبر داد و بیان کرد: چاپ نخست این کتاب دی‌ماه سال گذشته به چاپ رسیده بود و در کمتر از پنج ماه به چاپ سوم رسیده است و با قیمت 10 هزار ریال به مخاطبان ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: کتاب «انسان 250 ساله» که تاکنون جزء پرفروش‌های انتشارات صهبا بوده است، در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران نیز در صدر پرفروش‌ها قرار دارد.

یادآور می‌شود، کتاب انسان 250 ساله نگاهی تحلیلی به سیره ائمه(ع) دارد و در پی اثبات ادعایی تازه در مورد زندگی ایشان است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای معتقد هستند که زندگی این بزرگواران، با وجود تفاوت ظاهری در مجموع یک حرکت مستمر و طولانی است که از سال دهم و یازدهم هجری شروع می‌شود و دویست‌ و‌ پنجاه سال ادامه پیدا می‌کند و به سال دویست‌ و شصت ـ آغاز غیبت صغری ـ خاتمه پیدا می‌کند.

گفتنی است، مؤسسه فرهنگی هنری ایمان جهادی در شبستان مصلی راهروی 6 غرفه 9 قرار دارد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: