تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۹ کد مطلب 54878

ثبت‌نام در اردوهای جهادی قرآنی آغاز شد

ثبت‌نام در اردوهای جهادی قرآنی جهت ارائه خدمات آموزشی قرآن در مناطق محروم آغاز شد.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایکنا ،خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، ثبت‌نام در اردوهای جهادی قرآنی با همکاری نهادهای مختلف، جهت ارائه خدمات آموزشی قرآن در مناطق محروم از امروز، 20 اردیبهشت آغاز شد.

بنا بر این گزارش، از مهمترین اهداف اردوهای جهادی قرآنی، همسو کردن فعالیت‌ها و برنامه‌های اردوهای جهادی مبتنی بر آموزه‌ها و تعالیم قرآن‌ کریم و سیره‌اهل بیت(ع) و ترویج فرهنگ قرآنی در اردوهای جهادی، بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جامعه قرآنی در اردوهای جهادی، زمینه‌سازی جهت آشنایی عملی جامعه قرآنی با فرهنگ و روحیه جهادی، ایثارگری و خدمت‌رسانی، محقق کردن منویات مقام معظم رهبری(مد ظله‌ العالی) پیرامون بسط و گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه اسلامی و ترویج سبک زندگی قرآنی است.

در این اردو‌ها برنامه‌هایی مانند برگزاری دوره‌های آموزشی روخوانی و روان‌خوانی، آموزش حفظ و مفاهیم، برگزاری محافل و کرسی‌های تلاوت، انجام خدمات قرآنی مانند اهدای قرآن و نرم‌افزار‌های آموزشی به مردمان مناطق محروم ارائه خواهد شد.

نحوه ثبت‌نام از طریق تماس با شماره‌های 77471611 و 77476241، ارسال پیامک به سامانه 660001927 و ارسال ایمیل به آدرس quranetrat114@gmail.com صورت می‌گیرد. مشخصات مورد نیاز عبارتند از: نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تحصیلات، نوع تخصص قرآنی، شماره تلفن ثابت، شماره همراه، شهر محل سکونت و حداقل مدت حضور و تعداد دفعات حضور در اردوهای جهادی در طول سال.

یاد‌آور می‌شود، دبیرخانه ستاد اردوهای جهادی در تهران، سی‌ متری نیروی هوایی، مسیل منوچهری، جنب بازار میوه و تره‌بار، کوچه 32/8، سازمان قرآن و عترت سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ قرار دارد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: