تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۳ کد مطلب 54992

بهتر است قلعه‌نویی یک سال دور از استقلال باشد

عضو هیئت مدیره استقلال گفت: با توجه به وضعیت موجود، یکی از راه‌ها این است که قلعه‌نویی یک‌سال از استقلال دور باشد و در تیم دیگری مربیگری کند.

139305171053232753371213به گزارش سرویس ورزشی میدان 72و به نقل ازتسنیم، منصور پورحیدری درباره شکست 4 بر یک استقلال مقابل تراکتورسازی تبریز و دلایل ناکامی آبی‌پوشان در فصل جاری اظهار داشت: کنار تیم حضور ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقاتی می‌افتد. امسال مشکلات عجیب و غریبی برای استقلال رخ داده است، در صورتی که ابتدای فصل یارگیری خوبی صورت گرفت و اسپانسر باشگاه نیز برای تیم هزینه کرد.
وی افزود: مشکلات استقلال دلایلی داشت که برخی از آن به مصدومیت بازیکنان و مشکلات بدنی برمی‌گشت. در مورد مشکلات بدنی اعتقاد داشتیم که تیم مشکل دارد اما امیر قلعه‌نویی این موضوع را قبول نکرد.
عضو هیئت مدیره استقلال تصریح کرد: صلاح نیست درباره شرایط استقلال صحبت کنیم و باید منتظر بازی آخر فصل ماند. بهرام افشارزاده به عنوان مدیرعامل باشگاه نمی‌داند که وضعیت باشگاه چه خواهد شد و تکلیفش را نمی‌داند.
پورحیدری در خصوص ماندن یا ماندن امیر قلعه‌نویی برای فصل آینده عنوان کرد: وضعیت باشگاه مشخص نیست که بخواهیم نظری در این مورد بدهیم. با توجه به وضعیت موجود، یکی از راه‌ها این است که قلعه‌نویی یک‌ سال از استقلال دور باشد و در تیم دیگری مربیگری کند.
وی در خصوص اظهارات هاشم بیک‌زاده علیه هیئت مدیره استقلال به تسنیم گفت: بازیکنان پول نگرفته‌اند و طبیعی است که بازیکن بخواهد چنین صحبت‌هایی را انجام دهد. وقتی مشکلات مالی وجود داشته باشد، کارها پیش نمی‌رود.
عضو هیئت مدیره استقلال در مورد اینکه برخی‌ها اعتقاد دارند قلعه‌نویی باعث جدایی ستاره‌هایی چون جواد نکونام، مهدی رحمتی و آندرانیک تیموریان از استقلال شد، تصریح کرد: کنار تیم حضور نداشتم که بخواهیم نظری دهم. جدایی این بازیکنان بحث جدایی است و نمی‌توانم در حال حاضر صحبت کنم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: