تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۳ کد مطلب 55043

چرا صدای روشنفکران مبتذل مدعی حقوق بشر در نمی‌آید؟/ انتقاد از ظریف

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور در بیانیه ای از ظریف و روشنفکران مبتذلِ مدعی حقوق بشر انتقاد کرد.

به گزارش میدان ۷۲، به نقل از جهان، در این بیانیه آمده است:

بسم الله القاسم الجبارین

وَلَقَد أَرسَلنا مِن قَبلِکَ رُسُلًا إِلى قَومِهِمفَجاءوهُمبِالبَیِّناتِفَانتَقَمنامِنَالَّذینَأَجرَمواوَکانَحَقًّاعَلَینانَصرُالمُؤمِنینَ

در حالی که آل سعود این سگان وفادار درگاه آمریکای جنایتکار بیش از یک ماه است که در پیروی از اربابان غربی خود به بمباران و موشکباران منازل مسکونی مردم مظلوم یمن مشغول اند، انتشار خبری درباره ی سرنوشت رهبر شیعیان عربستان، عمق خباثت و تزویر نمایندگان اسلام ابوسفیانی را بر همگان آشکار نموده است. آنگونه که در خبرها آمده است، جوانان جاهل آل تنبل ها در یک حماقتِ مضاعف و با چراغ سبز ارباب آمریکایی شان قصد دارند تا از سرگرمی افکار عمومی جهان بر سر فاجعه ی یمن، نهایت سوء استفاده را برده و دستان جنایتکار خود را به خون رهبر مجاهدان شیعه ی عربستانی آلوده کنند. گویا حماقت حکام جوان سعودی تمامی ندارد و آنها قصد برافروختن شعله ی آتشی را دارند که ملک عبدالله ملعون همواره با دوراندیشیِ خود از آن احتراز کرده بود.

حکام جوان و جاهل سعودی با اتخاذ این تصمیم نامعقول و خباثت آلود؛ با دست خود گور متحجرترین نظام سیاسی موجود در جهان را مهیا خواهند نمود. سکوت دولت های جنایتکار غربی و رسانه های دروغگوی آنها در قبال جنایات جاری در یمن و اعلام حکم اعدام شیخ نمر النمر برگ دیگری بر سیاهه ی تزویر و برخودهای دوگانه ی آنها با مسائل مربوط به حقوق بشر خواهد افزود. سوال اینجاست که سازمان های بین المللی مدعی حقوق بشر اکنون سر در کدام آخور دارند که نمی خواهندبه داد مردم مظلوم یمن و شیعیان عربستان برسند؟

سازمان های بین المللی مگر امروز خوابند که این آل وحوش از انواع و اقسام بمبهای شیمیایی و غیر شیمیایی برای نسل کشی مردم مظلوم یمن بکار گرفته اند و در این حیوان صفتیشان هیچ ابایی ندارند! این نهادهای بین المللی مگر فیلمهای قتل عام زنان و کودکان یمنی را نمیبینند؛ پس چرا ساکت نشستند؟ اگرچه می دانیم این رفتارهای آل سعود تنها و تنها سرعت سقوط آنها را شتاب میدهد و دیری نخواهد پایید که آل سعود و همه اربابانش به تاریخ خواهند پیوست و مردم غیور یمن پیروز این نزاع نامتوازن خواهند بود؟

سوال دیگر ما از روشنفکران مبتذلِ مدعی حقوق بشر در داخل کشور است. همان ها که جایزه نوبل صلح را از اربابان غربی خود گرفته و به خانه برده اند. همان ها که مدعی حمایت از حقوق همجنس بازان هستند، اکنون به چه مرضی مبتلا شده اند که در برابر حکم ظالمانه ی دادگاه سعودی برای یک عالم دینی و فعال سیاسی سکوت پیشه کرده اند؟ از طرفی باید از مدعیان روابط دوستانه با آل سعود پرسید که چرا اکنون برای جلوگیری از کشتار مردم یمن و اجرای حکم ظالمانه این نمایندگان اسلام اشرافیت،بر علیه آیت الله نمر هیچ اقدامی نمی کنند؟مدعیان روابط دوستانه با آل سعود چرا اکنون به صرافت انجام یک سفر برای منصرف کردن این نمایندگان اسلامِ ملاهای کثیف از اعدام رهبر شیعیان عربستان نمی افتند؟

ما دانشجویان ایرانی به حکام نادان آل یهود هشدار می دهیم که در بحبوحه ی سلاخی مردم مظلوم یمن، با اعدام آیت الله نمر النمر،عمر حکومت متزلزل خود را کوتاه تر از آنچه هست نکنند. اعدام این عالم برجسته ی شیعی شعله های خشم شیعیان مظلوم عربستان را برافروخته تر خواهد نمود و بنیان های پوسیده ی این حکومت طاغوتی را خواهد سوزاند. ما دانشجویان ایرانی ضمن انتقاد شدید از عملکرد وزیر امور خارجه در ارسال پیام تبریک به قاتلان مردم مظلوم یمن، از وی می خواهیم تمامی اهرم های فشار دیپلماتیک را برای جلوگیری از اجرای این حکم ظالمانه به کار گیرد.

در پایان از تمامی مسلمانان جهان می خواهیم در برابر حکام متحجر آل سعود قیام نموده، آنها را از خیانت بیشتر به حرمین شریفین ازاله نمایند. و گوش به کلام خمینی کبیر(ره) بسپارند که می گفت:”مگر مسلمانان نمی بینند که امروز مرکز وهابیت در جهان به کانون‌های فتنه و جاسوسی مبدل شده اند که از یک طرف اسلام اشرافیت اسلام ابوسفیانی، اسلام ملاهای کثیف درباری، اسلام ذلت و نکبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و اسارت و اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومان و پابرهنه ها و در یک کلمه اسلام امریکایی را ترویج می کنند و از طرف دیگر سر بر استان سرور خویش امریکای جهانخوار می گذارند.”

در پایان به پیروی از پیر و مرادمان این ندا را فریاد می کنیم که “اگر از صدام بگذریم، اگر مسأله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های امریکا بگذریم از آل سعود نخواهیم گذشت.ان‌شاالله اندوه دلمان را را در وقت مناسب با انتقام از آمریکا و آل سعود برطرف خواهیم کرد.”

والسلام

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: