تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۵ کد مطلب 55132

همه طعنه های فردوسی پور در بازی استقلال!

گزارشگر بازی استقلال و تراکتورسازی، در جریان بازی از هر فرصتی برای شوخی و طعنه زدن به شاگردان سرمربی استقلال استفاده می‌کرد.

 به گزارش میدان72 یکی از نکات ویژه بازی استقلال و تراکتورسازی، گزارش منحصر به فرد عادل فردوسی‌پور بود. گزارشگری که در حین گزارش به هر کسی و هر چیزی طعنه می‌زند.

از امیر قلعه‌نویی و خسرو حیدری گرفته تا ماجرای مخالفت وزیر ورزش با کارلوس کی‌روش!

این لیست تعدادی از اظهارنظرهای جالب فردوسی‌پور در حین گزارش بازی استقلال و تراکتورسازی است:

– در ۸ بازی همزمان، فقط استقلال گل خورده!

– خسرو حیدری از دقیقه ۵ بازی بلند شده پشت دروازه گرم می‌کنه. توپ هم نداره حداقل تو سر توپ بزنه.

– ارتباط مخابراتی هم اینجا قطع شده. چند دقیقه وصل میشه یهو ۲۰-۳۰ تا پیامک میاد بعد دوباره قطع میشه.

– باور کنید ارتباط مخابراتی خیلی چیز خوبیه!

– حامد لک بازم یه گل راحت می‌خوره. یه توپ‌هایی رو هم می‌گیره که هیچ کس نمی‌تونه بگیره. مثل فیلم دکتر جکیل و مسترهاید شده.

– تصویر آقای حسنی‌خو رو هم در ورزشگاه می‌بینید. خدا خیرش بده سر ماجرای کی‌روش خیلی کمک کرد. بقیه هی خراب می‌کردن ولی آقای حسنی‌خو تونست ماجرا رو جمع کنه.

– با این شرایط نتیجه دربی هیچ اهمیتی نداره. میتونن تاریخش رو بندازن هر روزی که دلشون خواست.

– چه عجب، بالاخره استاد تادئو هم یه گل زد!

– در جالب ترین طعنه عادل خان که به سوشا مکانی برمی گشت، زمانی که در یکی از چند صحنه شدن بازی، قسمت هایی از حمله گسترش فولاد در محوطه جریمه پرسپولیس نمایش داده شد که عادل ادعا کرد: «پرسپولیس مشغول خوردن گل سوم است» و زمانی که توپ به اوت رفت ادامه داد: «این هم در چارچوب نبود، اگر بود حتما گل می شد.»

به نظر می‌رسید فردوسی پور از نتیجه به دست آمده حسابی خوشحال شده باشد. عادل پیش‌تر گفته بود دوست دارد تراکتورسازی قهرمان لیگ چهاردهم شود و حالا این اتفاق در شرف وقوع است. از سوی دیگر قلعه‌نویی هم که به هیچ وجه رابطه خوبی با فردوسی‌پور ندارد، در مقابل دیدگان او شکستی سنگین را تجربه کرد. آیا برای عادل از این بهتر هم ممکن است؟‌

منبع :جام نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: