تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۱ کد مطلب 55194

حمله سایت رضایی به جانباز هسته ای کشورمان

سایت تابناک وابسته به محسن رضایی ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای به بهانه انتقادات دکتر فریدون هسته ای رئیس سابق سازمان انرژی هسته ای اقدام به تخریب این شهید زنده هسته ای کشورمان کرده است.

به گزارش سرویس سیاسی میدان 72، سایت تابناک وابسته به محسن رضایی ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای به بهانه انتقادات دکتر فریدون هسته ای رئیس سابق سازمان انرژی هسته ای اقدام به تخریب این شهید زنده هسته ای کشورمان کرده است.

در بخشی از مطلب تابناک آمده است:در روزهایی که مناظره بر سر موضوع هسته‌ای و حتی جزئیات فنی برنامه هسته‌ای در رسانه‌ها لوث شده و حتی اعضای کمیسیون‌های عمران و اجتماعی مجلس نیز مشغول مناظره بر سر برنامه هسته‌ای ایران و مذاکرات هستند، ظاهرا راهی برای کاهش اختلافات دو متخصص فناوری هسته‌ای وجود ندارد؛ شاید به این دلیل که از سویی توافق دو مدیر با اهداف سیاسی متفاوت چیزی نیست که با گفت‌و‌گو حاصل شود و از سوی دیگر، هر چه ‌صالحی بیشتر در این باره حرف بزند، مخالفانش بهانه‌های بیشتری در دست خواهند داشت که ادعا کنند، گویی برنامه هسته‌ای ایران روغن ریخته روی زمین است.

سایت رضایی پدر شهید احمدی روشن را نیز از انتقاد خود مصون نداشته و در همین زمینه نوشته:صالحی از شروع دولت یازدهمُ هدف انتقادات و اعتراضات آنهایی قرار گرفت که یا با سیاست‌های وی موافق نبودند و یا اینکه بازگشت وی به سازمان را سبب تغییری در موقعیت خود و یا همفکران خود می‌دیدند. اظهارات پدر شهید مصطفی احمدی‌روشن مسئول سابق بازرگانی نطنز مبنی بر اخراج عده‌ای از همکاران پسر شهیدش از سازمان در کنار پرسش و پاسخ‌های صالحی حتی به تریبون نماز جمعه نیز کشیده شد.

این سایت در حالی دکتر فریدون عباسی را متهم به سیاسی کاری کرده است که شواهد موثق نشان می دهد که جانباز هسته ای کشورمان پیش از ماجرای ترور نافرجام و معرفی به عنوان معاون رئیس جمهور دهم هیج گونه غرابت سیاسی با ایشان نداشته است.

از طرف دیگر شاهد هستیم که آش پخته شده برای پرونده هسته ای کشورمان انقدر شور شده است که اکبر اعتماد رئیس سازمان انرژی اتمی رژیم پیشین نیز به انتقاد از عملکرد هسته ای پرداخته است .

گفتنی است این سایت در حالی دکتر فریدون عباسی را محکوم به بی ادبی می کند، که هیچ یکی از اظهار نظره های ایشان را برای استناد نیاورده است و برای شروع بحث خود به سراغ سخنان صالحی در تخریب این جانباز هسته ای کشورمان رفته است.

دکتر فریدون عباسی که به لحاظ امنیتی محدودیت ها و مشکلات جدی دارند اخیرا بخاطر روشنگری پیرامون عملکرد هسته ای دولت روحانی سخنرانی و سفرهای زیادی داشته اند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: