تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۷ کد مطلب 55251

پروین: باید کار الهلال را در تهران تمام کرد

دوست نداشتم با رسانه‌ای شدن کسالتم هواداران نگران شوند اما با دعای آنها حالم خوب است.

139212270827253332370623به گزارش سرویس ورزشی میدان 72، علی پروین در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: متاسفانه چند روزی کسالت داشتم و این موضوع خلاف میل باطنی‌ام رسانه‌ای شد. دوست نداشتم باعث نگرانی هواداران شوم و خدا را شکر در حال حاضر به خواست خدا و با دعای هواداران حالم خوب است. از همه دوستان و هوادارانی هم که پیگیر حالم بودند، تشکر می‌کنم.
اسطوره باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران که پس از انتشار خبر بستری شدنش در بیمارستان پیامی با همین مضمون را در صفحه اینستاگرام خود قرار داده بود با اشاره به بازی‌های پیش روی پرسپولیس گفت: پرسپولیس بازی‌های مهمی دارد و من امیدوارم پرسپولیس هم در دربی و هم در مجموع دو بازی با الهلال به برتری برسد. البته خیلی مهم است که هواداران بیایند. در این دو بازی آسیایی هم که هواداران آمدند و ورزشگاه را پر کردند، یک جورهایی پرسپولیس دوباره زنده شد و از هواداران می‌خواهم برای هر دو بازی الهلال و دربی از همین حالا برنامه بریزند و به ورزشگاه بروند، چون حضورشان واقعا تاثیر خودش را می‌گذارد و در بازی با النصر و تیم ازبکستانی این مساله کاملا معلوم شد.
پروین در پایان تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس هم حتما تمام تلاش خودشان را می‌کنند. این چند بازی خیلی مهم است. مهم نیست پرسپولیس و استقلال کجای جدول هستند و چه شرایطی دارند، دربی جدای از تمام این مسائل است و حساسیت دارد. بازی با الهلال هم جای خودش را دارد. باید کار را در تهران تمام کرد و با یک ذخیره خوب به عربستان رفت. این بچه‌ها در یکسری از بازی‌ها نشان دادند توانایی زیادی دارند. حالا هم مطمئن باشند، هر قدر بیشتر تلاش کنند هواداران آن را بی‌جواب نمی‌گذارند و من امیدوارم با نتیجه خوب در دربی با یک روحیه بهتر برای بازی با الهلال بروند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: