تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۲ کد مطلب 55302

داوری دربی مهم تر است یا فینال لیگ برتر؟

برای دربی 80، نام داور هنوز مشخص نشده. یکی از بین ترکی و فغانی این بازی را سوت خواهند زد که به نظر شانس محسن ترکی بیشتر است. البته اگر مسعود مرادی موافقتش را اعلام کند!

00945536به گزارش سرویس ورزشی میدان 72 و به نقل از ورزش سه، قضاوت در دربی همیشه حساس بوده و سرنوشت ساز. اینکه کدام داور این بازی را سوت می زند، جزو سوال هایی بوده که قبل از دربی همیشه مطرح می شود و درباره اش گمانه زنی. این بار هم نام دو داور برای قضاوت در این بازی مطرح شده. محسن ترکی و علیرضا فغانی. به نظر می رسد شانس محسن ترکی بیشتر از فغانی است. دلیلش هم برمی گردد به بازی حساس تراکتورسازی- نفت تهران در تبریز. برای کمیته داوران این بازی مهمتر از دربی پایتخت است. به همین دلیل آنها قصد دارند تا علیرضا فغانی را به تبریز بفرستند تا این بازی حساس و سرنوشت ساز برای تعیین قهرمان لیگ را سوت بزند. کمیته داوران محسن ترکی را برای دربی در نظر گرفته اما مسعود مرادی تنها مخالف حضور او در این بازی است.

مرادی علاقه ای به قضاوت ترکی در دربی ندارد، این را همه اعضای کمیته داوران می دانند اما به نظر می رسد او هم در نهایت موافقت خواهد کرد تا ترکی سوت خود را به دست بگیرد و دربی 80 را قضاوت کند. بر همین اساس شانس ترکی بالاتر از فغانی است، بازی حساس تبریز هم دلیل شانس بالای این داور مشهدی است. شاید اگر بازی تراکتورسازی- نفت نبود همین حالا فغانی برای قضاوت در دربی 80 انتخاب می شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: