تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۵ کد مطلب 55447

واژه نامه اعتدال گرایی

همزمان با نمایشگاه کتاب، جدیدترین واژه نامه اعتدالیون وارد بازار کتاب شد. جهت اطلاع شما عزیزان چندتا از این واژه ها رو به شما مردم بیسواد بزدل ترسوی تازه به دوران رسیده توضیح میدیم باشد که مقبول درگاه حاجآقا خاطره قرار گیرد.

میدان 72/ همزمان با نمایشگاه کتاب، جدیدترین واژه نامه اعتدالیون وارد بازار کتاب شد. جهت اطلاع شما عزیزان چندتا از این واژه ها رو به شما مردم بیسواد بزدل ترسوی تازه به دوران رسیده توضیح میدیم باشد که مقبول درگاه حاجآقا خاطره قرار گیرد:

خاطره: به قدرت خیالپردازی ذهن در خلق داستانهایی که در گذشته اتفاق افتاده، خاطره گویند. خاطره هر آن چیزی را شامل می شود که در یک جمع دو یا سه نفره ای اتفاق می افتد که بطور اتفاقی از آن جمع فقط شما زنده می باشید. خاطره تعریف کردن نقش مهمی در پر کردن ایام کهولت و بیکاری و سالمندی داشته و روانشناسان آن را نسخه موثری برای درمان آشفتگیهای ذهنی و کابوسهای سیاسی می دانند

احمدی نژاد: مقصر اصلی تمام مشکلات بشریت از زمان پیدایش حضرت آدم تا کنون. نامبرده نقش موثری در شکست ارتش هیتلر در استالینگراد و نیز در درگیری طوایف آق قویونلوها و قراقویونلوها داشته و اخیرا نیز مشخص شده ایشون عامل شکست مذاکرات لوزان و گم شدن فکت شیت می باشد. روانشناسان توصیه میکنند هرگاه از حجم مشکلات و ناتوانی در حل انها به ستوه آمدید بدون هیچ دلیلی چندبار علیه احمدی نژاد مصاحبه کرده و فحش بدهید مطمئن باشید به آرامش می رسید و نیازی به مراجعه به مطب ما و صرف هزینه های کلان جهت بستری شدن یا مصرف داروهای روان شادکن نمی باشید.

تحمل مخالف: این واژه در محافل سیاسی با عنوان تحمل وزن مخالف نیز خوانده می شود و عبارتست از میزان توانایی یک فرد یا دولت جهت تحمل مخالف. اگر قصد برخورد با مخالفانتان را دارید باید متوجه باشید که آیا تحمل وزن مخالف را دارید یا نه چون اگر مجبور به ضرب و شتم یا پرتاب مخالفتان شدید باید تحمل وزن مخالف را داشته باشید!. به مخالفان عزیز نیز توصیه میکنیم تحمل خود را بالا ببرن و با چاربار ضرب و شتم الکی به ما تهمت خشونت طلبی نزنن!

کرامت انسانی: محکومیت شدید حادثه فرودگاه جده با حمایت قاطع از وزیر خارجه کشور مقصر را کرامت انسانی گویند. از انجایی که تعداد انسانهای ایران زیاد می باشد بهترین راه برای حفظ کرامت آنها تشکیل صفوف کرامت آمیز سبدکالا و پرتاب کریمانه سبدها به سمت مردم می باشد. انتقال اجباری دانش آموزان و مهدکودکیها جهت استقبال را نیز کرامت انسانی اجباری گویند!

دانش آموز: وسیله ای بی مصرف جهت پرکردن استادیومها و مکانهای سخنرانی جهت بالا بردن ضریب محبوبیت!. انتقال اتوبوسی این عزیزان نقش مهمی در افزایش محبوبیت بعضیا داشته.

فکت شیت: نوعی از قرارداد می باشد که یکی از طرفین میدونه چه میخاد ولی طرف مقابل نمیدونه چیو امضا کرده. فکت شیت معمولا به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر می شود که تنها نوع انگلیسی آن معتبر و موثق بوده و نوع فارسی آن را میتوان براحتی تهیه و منتشر کرد. فکت شیت از دو بخش فکت یا همان فک و شیت تشکیل شده و معنای دقیق آن عبارتست از اینکه شما چندین ماه با یک طرفی فک بزنید اما نهایتا وقتی هنگام توافق و نوشتن قرارداد می شود شما رو گول بزنن و بعد از بازگشت خوشحال آمیز از بنگاه یا میز مذاکره بفهمید سرتون کلاه رفته و با عصبانیت تمام بگویید: اوه شت( شت در زبان فرانسوی به معنای لعنت می باشد). از اینجا بود که کلمه فکت شیت وارد ادبیات بین المللی شد!. فکت شیت یعنی لعنت به این همه فک زدن بی حاصل!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: