تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۷ کد مطلب 55469

انتقاد کواچ از بازیکنان تیم ملی

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی مقابل فنلاند فقط لباس ایران را بر تن داشتیم.

image66930به گزارش سرویس ورزشی میدان 72 تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین دیدار دوستانه خود با فنلاند 3 بر صفر مغلوب شد. تیم ملی کشورمان در این دیدار که مقابل 1500 تماشاگر فنلاندی برگزار شد، 3 بر صفر و با امتیازات 25 بر 22، 25 بر 18 و 25 بر 21 مغلوب شد. در پایان این دیدار و با توافق سرمربیان دو تیم ایران و فنلاند، آنها دو ست دیگر بازی کردند.
اسلوبودان کواچ پس از شکست 3 بر صفر ایران در نخستین دیدار مقابل فنلاند اظهار داشت: در سه ست اول خیلی بد بازی کردیم. ما فقط لباس ایران را بر تن داشتیم. ما باید بیشتر و بهتر کار کنیم، چرا که ما در زمین معرفی می‌شویم و بازی‌مان را در زمین نمایش می‌دهیم.
وی افزود: این اولین مسابقه دوستانه ما بود. ما یکبار دیگر سعی خواهیم کرد. شما می‌دانید که ما برای چه اینجا آمده‌ایم. ما نیاز داریم که بهتر و قدرتمندانه‌تر بازی کنیم. باید ذهنیت‌مان را عوض کنیم. برای بهتر شدن، باید سخت کار و تمرین کنیم.
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص تیم ملی فنلاند گفت: فنلاند تیم خیلی خوبی است. من این را از قبل هم می‌دانستم. فنلاند تیمی است که با دقت بازی می‌کند و شما زمانی نتیجه خوبی می‌گیرید که بهتر بازی کنید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: